קצרצרים בחלל

גברים בחלל, טום קרוז בחלל, ראש ענק בחלל, היילי סטיינפלד בחלל, וברידג'ט גו'נס. מה פתאום ברידג'ט ג'ונס?

אלה הם הנזל (ג'רמי רנר) וגרטל (ג'מה ארטרטון), ציידי המכשפות, בתמונה ראשונה מתוך הסרט שהתפרסמה ב-Entertainment Weekly. מרוב דיבורים על שתי השלגיות, הסרט הזה, עוד אגדת האחים גרים בלבוש מודרני (וצמוד), קצת נשכחה. האמת, יש פה מתחרה רצינית חדשה לתואר "היפה בכל העיר".


עוד עדכון לעונת הפרסים: האקדמיה האירופית – מעין אוסקר אירופי, עם טעם איכותי אך צפוי – הכריזה על זוכי השנה. סרט: "מלנכוליה"; במאי(ת): סוזן ביר על "בעולם טוב יותר"; שחקנית: טילדה סווינטון על "חייבים לדבר על קווין"; שחקן: קולין פירת' על "נאום המלך". הפרס האירופי לא ממש שייך למרוץ לאוסקר (ולא מתייחס לאותה תקופה, כפי שאפשר לראות מההכללה של "נאום המלך").


פינת הרימייק התמוה: עובדים על רימייק ל"גברים בחלל". או, בעצם, אולי רימייק היא לא המילה הנכונה, כי מדובר בעיבוד מחדש של Starship Troopers, הספר של רוברט היינליין שעליו "גברים בחלל" מבוסס, בערך. יש כבר רימייק ל"זכרון גורלי" בדרך, וכבר הרבה זמן מדברים על האפשרות לעשות ריבוט ל"רובוקופ"; מתברר שהיוצר הכי מרוימק הוא פול ורהובן. מוזר. [Vulture]


פינת ההמשך המיותר: פיטר קטנו, הבמאי של "The Full Monty" ("ללכת עד הסוף") – וכן, זה הדבר הראוי לציון האחרון שהוא עשה – צפוי לביים את "יומנה של ברידג'ט ג'ונס 3: התינוק של ברידג'ט ג'ונס". אילו רק הידיעה הזאת היתה מגיעה לפני עשר שנים בדיוק, זה היה נשמע ממש מבטיח. [Deadline]


פינת הנו באמת: לגו, הסרט.


אברהם לינקולן, המאמי של הנשיאים, נצפה במסעדה מקומית, לבוש בג'ינס אופנתיים, כשהוא אוכל בתיאבון נקניקיה וברוקולי.

אז מה, אברי, אוהבים נקניקיות?

"אני לא מוכן להגיב מכיוון שאני מת מזה 150 שנה".

(או במילים אחרות: תמונה ראשונה של דניאל דיי-לואיס עם הזקן, מתוך "לינקולן" של ספילברג – הסרט על לינקולן שבו הוא לא נלחם בערפדים).


לא נח לכריסטיאן בייל. אולי למייקל פאסבנדר נח. [וראייטי דרך סלאשפילם]


היילי סטיינפילד, שהיתה מצוינת ב"אומץ אמיתי" והפכה לשחקנית עסוקה מאוד – בתאוריה, לפחות – ככל הנראה תגלם את פטרה ב"המשחק של אנדר" (שכן, קורה באמת הפעם).


אפרופו גברים בחלל: טום קרוז אמור לככב ב-"All You Need is Kill" של דאג לימן (ה"בורן" הראשון), שלמרות השם הוא לא סרט יפני. העלילה שלו מוגדרת כ"גברים בחלל פוגש את לקום אתמול בבוקר", אבל דרך פשוטה יותר תהיה פשוט להגיד "קוד מקור": חייל במלחמה עתידנית שנהרג מגלה שהוא חוזר שוב ושוב על היום האחרון בחייו, ומנסה למצוא דרך לצאת מהלופ בחיים. [וארייטי, דרך סלאשפילם]


טריילר באיכות עלובה באמת דלף לרשת מ"פרומתאוס" של רידלי סקוט, אבל אני מעדיף לחכות לגירסה שבה אפשר גם לראות משהו. בינתיים, יש כמה תמונות מהסרט, כולל זה. כן, יש בזה משהו גייגרי.