יש המשך לעיר החטאים. הפעם באמת. כנראה

"עיר החטאים 2" הוא כמו האופק: ככל שמתקרבים אליו, הוא מתרחק. אבל הפעם זה רשמי

"עיר החטאים 2" הוא הסרט שגרם הכי הרבה מבוכה לאתר הזה, והוא אפילו לא קיים. הסרט, לא האתר. "עיר החטאים" הראשון, הסרט המאוד שחור לבן של רוברט רודריגז בעיבוד נאמן מאוד לקומיקס של פרנק מילר, נבחר על ידי הגולשים לסרט השנה של האתר לשנת 2005. "עיר החטאים 2" הגיע למקום הרביעי בסקר "הסרט שאתם הכי מצפים לו בשנת 2006". אאוץ'. להגנתנו, רודריגז טען שהוא הולך לצלם את סרט ההמשך מיד אחרי הראשון, ומכיוון שהוא אחד האנשים היחידים בעולם שיכולים לצלם סרט בפחות זמן ממה שלוקח לצפות בו, זה נשמע הגיוני שסרט ההמשך יגיע בטווח המאוד קרוב.

בסופו של דבר, כידוע, "עיר החטאים 2" לא יצא, או אפילו צולם, בשנת 2006. וגם לא ב-2007 או 2008 או כל שנה אחרת מאז. הוא כל הזמן היה "בקרוב": בהתחלה אמרו שרודריגז נורא רוצה את אנג'לינה ג'ולי לסרט, רק שהיא היתה בהריון, אז הוא חיכה. ב-2008 נטען שסרט ההמשך "באמת בדרך", ושהצילומים ייערכו באפריל 2009. ארבעה אפרילים עברו מאז, וסרט אין.

אז צריך מאוד להיזהר עם הטענה ש"עיר החטאים 2 באמת מגיע", כי זו עלולה להיות פאדיחה חוזרת. אבל זה מה שקורה עכשיו – או לפחות, זה מה שרודריגז, מילר ושות' טוענים, בהודעה רשמית לעתונות. שמו המלא של הסרט הוא "Frank Miller's Sin City: A Dame to Kill For". מכאן שהסרט יתבסס, לפחות בחלקו, על הספר "A Dame to Kill For", שהוא פריקוול לסיפור ב"עיר החטאים המקורי" שבו כיכב קלייב אוון, ודווקא משום כך קלייב אוון לא אמור להשתתף בו: הדמות שלו עברה ניתוח פלסטי בין שני הספרים, והפנים שלו אמורות להיראות שונות לחלוטין. האם זה יהיה הסיפור היחיד, או שהסרט יורכב מכמה פרקים שונים – לא יודעים. מי ישתתף בסרט – לא יודעים (אבל ההודעה מבטיחה ש"רבים מצוות השחקנים של הסרט המקורי יחזרו"). אבל הצילומים יתחילו בקיץ, והפעם זה ממש הולך לקרות. או שלא.