בואו לראות: סליחה על ההפרעה

בואו לראות את אחד מהסרטים היצירתיים של השנה על מסך גדול.

"סליחה על ההפרעה" אף פעם לא הלך להגיע לארץ. סאטירה אנטי-קפיטליסטית עם גיבורים שחורים שמשתמשים ב"קול הלבן" שלהם כדי להתקדם בחברת טלמרקטינג? יצאו בשנה האחרונה כמה סרטים מוזרים, זה נכון – אבל בכל זאת יש תחושה שאולי מדובר בסרט שקצת מוזר מדי.

ולכן כל הכבוד לפסטיבל "פרינט סקרין" שהרימו את הכפפה והביאו את הסרט הזה לארץ. למי שלא בטוח אם הוא רוצה לראות, להלן טריילר, אבל ההמלצה שלי היא להימנע מכל פריט מידע שאתם יכולים לאסוף על הסרט ולבוא אליו "נקיים" ככל שאפשר. לא כי "ספויילר", אלא כי יכול להיבנות לכם סט ציפיות שונה ממה שהסרט באמת. לאלה שבכל זאת רוצים לדעת קצת על מהסרט, קחו:

אז את הדבר הזה יקרינו "פרינט סקרין" ביום שבת, ה3.11 בשעה 21:00. לפני הסרט תהיה הרצאה קצרה של נעמה רק על ווייטפייס – מקרים שבהם שחורים מתחזים ללבנים, ואיך האינטרנט קשור לתופעה הנ"ל.

הסרט עולה 38 ש"ח, ולמי שמחפש את קוד ההנחה שלנו ימצא אותו הפעם בצורת קוד הנחה לכרטיס יומי לכל הפסטיבל כולל סרטים, תערוכות, הרצאות ועוד.(למי שרוצה לראות מה בדיוק: מוזמנים לבקר באתר הפסטיבל). קוד ההנחה הוא 0311, והוא נותן לכם גישה יומית לפסטיבל במחיר של 79 ש"ח בסך הכל.

כרטיסים ניתן לקנות כאן. איוונט פייסבוק כאן. מודעות דרושים ל"כאן" כאן.