ספייס ג'אם 2, עם לברון ג'יימס. לא הבצל.

הקלאסיקה(?) משנות התשעים חוזרת

סווגו תחת "לא אחד באפריל, ולא The Onion": האתר Deadline מדווח היום ש"ספייס ג'אם 2" נמצא בתהליכים ראשונים של פיתוח. בתפקיד מייקל ג'ורדן: לברון ג'יימס.

"ספייס ג'אם" הראשון, משנת 1996, היה סרט מצליח לזמנו, ובכל זאת אם מישהו נזכר בו היום, זה לא בגאווה או באהבה. ברשימות באזפיד בנוסח "27 דברים מביכים מהניינטיז" הסרט הזה זכאי למקום של כבוד. העניין הוא לא שהסרט היה גרוע, אלא שזאת היתה אחת הדוגמאות המובהקות ביותר אי פעם למבצע שיווקי בלי סרט. מרצ'נדייז, פרסומות סמויות וסמויות פחות, פסקול של להיטים, בלי דבר מתחת לזה. בסרט כיכבו דמות מצוירת ושחקן כדורסל; נמצאה הדרך להיפטר מהצורך המעיק בשחקנים. (ובכל זאת גם ביל מוריי היה שם, משום מה). אפילו דמויות הלוני-טונס, שכידוע לא בוחלות בתרגילים מסחריים, מתייחסות ל"ספייס ג'אם" כאל פרק קצת מביך בעברן – אחרת קשה להסביר את העובדה שבאגס באני לא הזכיר את הסרט אפילו במילה אחת באף ראיון ב-17 השנים האחרונות.

אז עכשיו עוד אחד. אני בספק אם הפעם הם ילחצו לכיוון של מועמדות לאוסקר.

(הדבר המופלא ביותר ב"ספייס ג'אם" הוא האתר הרשמי שלו, שבאופן בלתי מוסבר עדיין פועל היום, ונראה בדיוק כפי שנראה כשעלה ב-1996. השיטוט בו מזכיר סיור בעזרת מכונת זמן בזמנים פרהיסטוריים. לצעירים שבינינו: פעם, ככה נראה האינטרנט).