תמציאו את הספיידרמן הטוב ביותר ו(אולי) תזכו במרצ'נדייז של 'ממד העכביש'

ספיידר-גריזלי? ספיידר-דיסני? ספיידר-ביסלי? תציעו את הספיידרמן המגניב ביותר, ואולי תזכו בפרסים.

אולי שמעתם על "ספיידרמן: ממד העכביש", הסרט החדש של ספיידרמן. מדובר בסרט (אנימציה!) לאנשים שבמקום לבחור מי הספיידרמן העדיף עליהם, מעדיפים את כולם. ולכן יש בסרט ספיידרמן אחד, ועוד אחד, ועוד אחת ואז עוד כמה.

אז לכבוד יציאת הסרט, שיצא בסוף השבוע האחרון אחרי סבב הקרנות מוצלח בחנוכה, אנחנו יוצאים במבצע לחלק מרצ'נדייס שווה של הסרט. המקום הראשון יזכה בספר אמנות של הסרט, ושלושת המקומות אחריו יזכו בערכה הכוללת כוס, אוזניות ותיק של הסרט.

מה שאתם צריכים לעשות זה להציע, למרות הכמות הרבה של הספיידרמנים בסרט, אפילו עוד ספיידרמן (או ספיידרוומן).

זה נשמע קל אבל מדובר במשימה קשה: אחרי שני אירועי קומיקס של ספיידרמן שמאגדים בתוכם ספיידרמנים ממימדים מקבילים יש באמת ובתמים פשוט הרבה יותר מדי ספיידרמן. למשל, לאחרונה גילינו את ספדיירס-מן: גוש עכבישים מהלך שקיבל את התודעה של פיטר פארקר לאחר שהוא אכל את אותו ברנש חסר מזל.

מי שיציע את הספיידרמן או הספיידרמן שיקבלו את הכי הרבה לייקים – יזכה.

אז איך נראה ספיידרמן יהודי? האם גם לו יש דוד בן? מי הנבלים שלו? איך נראית ספיידרוומן שהיא האלמנה השחורה? ספיידר-סקובי-דו?

שימו לב שלמרות שהתחרות לא מחייבת תמונות, ציורים של הספיידרמנים שלכם יתקבלו בברכה ומי שירצה שהם יופיעו בתגובה שלו לא כקישור שיגיד, ישים לינק וכך יהיה. התחרות תנעל ביום ראשון (23.12) בשעות הבוקר ושהספיידרמן הטוב ביותר ינצח.