הטריילר החדש של מלחמת הכוכבים: הכח מתעורר

צפו בטריילר החדש (והאחרון?) של "מלחמת הכוכבים: הכח מתעורר". צפו בו! צפו אני אומר לכם!

אמרו שהטריילר החדש יגיע מתישהו בסביבות שמונה בבוקר, לפי שעוננו. אבל בחמש בבוקר, הפרעה כלשהי בכח העירה אותי. "Red" שמעתי קול קורא. "Red, I'm your trailer". קמתי. הוא היה שם. והוא יפהפה.

אני לא יודע אם זה הטריילר האחרון של הסרט, אבל זה הטריילר האחרון שבו אני הולך לצפות, וזה אומר שמסע השיווק של "מלחמת הכוכבים: הכח מתעורר" היה פחות או יותר מושלם. היה טיזר מעולה, טריילר ראשון מעולה, טריילר חדש מעולה. המון, המון דברים חדשים שלא ראינו קודם, אבל העלילה היא עדיין רק רמז. הטריילרים כל כך טובים שלמרות שאני מנסה לשמור על אופטימיות מאוד זהירה בנוגע לסרט הזה, הציפיות שלי נבנו לגובה. בבקשה שזה יהיה טוב.

את זה אולי כבר ראיתם: הפוסטר הסופי של הסרט (הקליקו לגירסה בגודל מלא).

star-wars-force-awakens-official-poster-691x1024_1200_1778_81_s

יש המון דברים על הסרט שהפוסטר חושף בפעם הראשונה, אבל הוא בולט במה שאין בו: לוק. הדמות הראשית בסרט, על פי הפוסטר, היא ריי (דייזי רידלי), ומסביבה יש המון דמויות מוכרות יותר ופחות, חדשות וישנות. האן סולו שם – אבל אותו כבר ראינו; בפוסטר עומדת לצידו גם ליאה. אבל איפה לוק סקייווקר? אנחנו יודעים שמארק האמיל משתתף בסרט; בטריילר רואים אותו לרגע או שניים. יש בוודאי סיבה טובה לכך שהוא לא בפוסטר.

אגב, החל מאתמול, אפשר כבר לקנות באתרים של רשתות הקולנוע כרטיסים להקרנת הבכורה של הסרט בארץ (שתיערך, שלא תהיה טעות, ב-17.12, כלומר בעוד חודשיים). ומתברר שיש הרבה אנשים שכבר עשו בדיוק את זה.