בואו לראות: הטרילוגיה המקורית של "מלחמת הכוכבים"

סינמטק הרצליה מארגנים מרתון מהחלל החיצון, ומפנקים גם בהנחה ל"שומרי הגלקסיה 3".

מכיוון שהחברה שלנו לא מספיק היפר-קפיטלסטית גם ככה, החליט מי שהחליט שזיכיונות בקולנוע צריכים להשתלט גם על לוח השנה שלנו. הראשון היה כמובן מי שהוא מילולית דת עבור כמה אנשים – "מלחמת הכוכבים", שבמשחק מילים שעובד רק באנגלית ניכס לעצמו את הרביעי במאי כ"יום מלחמת הכוכבים". השנה, יוצא סרט הרפתקאות בחלל אחר בתאריך של "מלחמת הכוכבים" – "שומרי הגלקסיה: חלק 3".

ולמה אני מספר לכם את כל זה? טוב, זה קצת ברור מהכותרת, כי יום לפני הרביעי במאי- שהוא יום רביעי, אבל השלישי במאי – אנחנו מארגנים לכם הקרנה של כל הטרילוגיה המקורית של "מלחמת הכוכבים" בסינמטק הרצליה כדי להכין אתכם ליום הגדול גם אם אתם לא יודעים מה קרה לאבא של לוק, מי הוא התקווה היחידה של הנסיכה ליאה והאם יש עוד דמות נשית אחת אחרת לרפואה בטרילוגיה המקורית חוץ מליאה.

כל הסיפור הזה מתחיל ב-17:00 עם "תקווה חדשה", ממשיך ב-19:30 עם "האימפריה מכה שנית" ומסתיים עם "שובו של הג'דיי" ב-22:00, על מנת שנוכל לחגוג יחד את כניסתו של יום החג. כל זה עבור 50 שקלים לכל הטרילוגיה. 

ומה אם כל זה טוב ויפה אבל אתם כבר יודעים את כל הטרילוגיה המקורית בעל-פה ומעדיפים לצפות ב"שומרי הגלקסיה: חלק 3", שכאמור יוצא במקביל? אז סינמטק הרצליה החליטו ברוב נדיבותם לפרגן גם לכם בהנחה להקרנות של הסרט אצלם: קוד הקופון "אני גרוט" FISHEYE יקנה לכם כרטיס ב-21 שקלים במקום המחירים המופקעים שם באולמות האחרים.