ביקורת קולנוע לאנשים שלא סובלים ביקורות קולנוע


סרט השנה 2003: מוקדמות

שנה טובה לכל המדרגים! הגעתם למוקדמות בחירת הקהל לתואר 'סרט השנה 2003' של עין-הדג. בסקר זה אתם מתבקשים לבחור עד חמישה מהסרטים שהכי אהבתם השנה, מכל תחום, ז'אנר וארץ מקור, ללא הבדל דת, גזע ומין. אין משמעות לסדר הסרטים בטופס.

המועמדים הכשרים הם כל הסרטים שהוצגו בבתי הקולנוע בארץ (לא כולל סינמטקים ופסטיבלים), שבכורתם נערכה במהלך שנת 2003, או ליתר דיוק: החל מה-26 בדצמבר 2002, ועד ה-18 בדצמבר 2003, בלא משמעות לשנת יציאתו המקורית של הסרט..

לפני שאתם בוחרים: אנא, פנו לעצמכם חמש דקות ועברו על רשימת כל הסרטים שהוצגו בארץ במשך השנה. זה עשוי לסייע לכם להיזכר בסרטים שאהבתם ושכחתם, בעיקר כאלה מתחילת השנה (כולם זוכרים את 'להרוג את ביל', אבל מי בכלל זוכר את 'עיר האלוהים'?).

עשרת הסרטים שיזכו למרבית הקולות יעלו לגמר, ויוצגו כמועמדים בסקר סרט השנה של עין הדג, שיתפרסם ביום שישי, ה-9.1.2004.
זה הזמן לספר לנו מהם הסרטים שצריכים, לדעתכם, להיות מועמדים - אפילו אם נדמה לכם ש"אף אחד אחר לא אהב אותם".

השנה הוספנו קטגוריה נוספת: הופעת השנה. המעוניינים בכך יוכלו לציין בשדות המתאימים שמות של עד שלושה שחקנים או שחקניות, שהצטיינו בתפקיד מסוים. כיוון ששחקנים מסוימים הופיעו ביותר מסרט אחד השנה, חשוב לציין לצד שם השחקן או השחקנית גם את שם הסרט אליו אתם מתייחסים. חושבים ששחקן כלשהו הצטיין ביותר מסרט אחד? רשמו כל אחת מההופעות שלו בסרטים השונים בשדה נפרד. מועמדויות כלליות ("על כל הסרטים שהוא עשה!") תפסלנה.
עשר ההופעות שיזכו למרבית הקולות תעלנה לגמר (ללא הפרדה בין מין השחקנים), ותתמודדנה בסקר "ההופעה הטובה לשנת 2003".

ועכשיו, הטופס:

שם:
*אופציונלי. לא רוצים להזדהות - לא חייבים.

דואר אלקטרוני:
* מערכת 'עין הדג' מתחייבת שלא לעשות כל שימוש בכתובת הדואר האלקטרוני שלך מלבד לצורך בירורים בנוגע להצבעה בסקר זה, ולא למסור אותה לשום צד שלישי, חוש שישי או אלמנט חמישי.
ספאם זה איכס.

הסרטים המועדפים עלי:
  
  
  
  
  

ההופעות הטובות ביותר:
   על הופעתו/ה בסרט:
   על הופעתו/ה בסרט:
   על הופעתו/ה בסרט:

ההצבעה בסקר נסגרה. תודה!