ביקורת קולנוע לאנשים שלא סובלים ביקורות קולנוע
     
2006


לרשימת כל הסרטים

שלום ושנה טובה! הגעתם למוקדמות בחירת הקהל לסקר "סרט השנה" המסורתי של עין-הדג. הסקר מורכב משני חלקים:

א. סרט השנה
בסקר זה אתם מתבקשים לבחור עד חמישה מהסרטים שהכי אהבתם השנה, מכל תחום, ז'אנר או ארץ מקור, ללא הבדל דת, גזע ופורמט הקרנה.

המועמדים הכשרים הם כל הסרטים שהוצגו בבתי הקולנוע בארץ (לא כולל הקרנות מיוחדות וחד-פעמיות בסינמטקים ופסטיבלים), שבכורתם בארץ נערכה בין ה-29 בדצמבר 2005 לבין ה-22 בדצמבר 2006. רגע לפני שאתם מתאמצים להיזכר בכל הסרטים שראיתם או שלא ראיתם השנה, מומלץ להיעזר ברשימת כל המועמדים. זה עשוי לסייע לכם להיזכר בסרטים ישנים יחסית שאולי ראיתם ושכחתם שראיתם.

ב. הופעת השנה
בקטגורית "הופעת השנה" אתם מוזמנים להצביע עבור עד שלושה שחקנים או שחקניות, שהצטיינו לטעמכם בתפקיד מסוים. כיוון ששחקנים מסוימים הופיעו ביותר מסרט אחד השנה, חשוב לציין לצד שם השחקן או השחקנית גם את שם הסרט אליו אתם מתייחסים. חושבים ששחקן כלשהו הצטיין ביותר מסרט אחד? רשמו כל אחת מההופעות שלו בסרטים השונים בשדה נפרד. מועמדויות כלליות ("על כל הסרטים שהוא עשה!") תפסלנה.

עשרת הסרטים שיזכו למרבית הקולות יהיו מועמדים בסקר "סרט השנה" של עין הדג, שיתפרסם ביום שישי, ה-5.1.2007. עשר ההופעות שיזכו למרבית הקולות יתמודדו בסקר "הופעת השנה" שיתפרסם ב-12.1.2007.

ההצבעה שלכם היא רק שלכם: בבקשה, אל תתחשבו בשיקולים כמו עד כמה הסרט היה פופולרי בעיני אחרים או הסיכויים שלו להגיע לגמר. גם אם יש סרטים או שחקנים שנדמה לכם שאף אחד חוץ מכם לא אהב - אנחנו רוצים לדעת.

ודבר אחרון - הכל כאן רשות. לא חובה למלא את כל השדות. אם אתם זוכרים רק שלושה סרטים ושחקן אחד שהרשימו אתכם במיוחד השנה - זה בסדר. אם אתם רוצים להצביע רק עבור סרטים ולא עבור הופעות - סבבה. ולהיפך. בהצלחה.

ועכשיו, הטופס:

שם:
*אופציונלי. לא רוצים להזדהות - לא חייבים.

דואר אלקטרוני:
* מערכת 'עין הדג' מתחייבת שלא לעשות כל שימוש בכתובת הדואר האלקטרוני שלך מלבד לצורך בירורים בנוגע להצבעה בסקר זה. אנחנו גם לא עושים ניסויים על בעלי חיים או פוגעים בשכבת האוזון.

הסרטים המועדפים עלי:
  
  
  
  
  

ההופעות המועדפות עלי:
   על הופעתו/ה בסרט:
   על הופעתו/ה בסרט:
   על הופעתו/ה בסרט: