ביקורת קולנוע לאנשים שלא סובלים ביקורות קולנוע


 

האותיות הקטנות
תקנון השתתפות ב"אוסקימורון" - תחרות האוסקרים מטעם 'עין הדג':

תנאים והשתתפות
איך שולחים
על מה מהמרים, איך זוכים
הכרזת הזוכים
הפרסים

תנאים והשתתפות:
בתחרות ניחוש הזוכים באוסקר יכולים להשתתף גולשים ללא הבדלי צבע, דת, גזע, ומין, וללא הגבלת גיל (בגבולות הסביר: אם תשלחו טופס על שם אחותכם בת השנה, או ע"ש סבא אנטקביץ', לא נקבל זאת).

ההשתתפות בתחרות אסורה על רד פיש, לונג ג'ון, עכרור השלולית ונמרוד לין, מתוקף תפקידם כעורכי האתר (במיוחד רד, שארגן את התחרות). עם זאת, מותר להם להשתתף בדיונים ולהביע דעות והערכות.

עורכי האתר מצהירים כי אין בהערכותיהם או בהבעת דעתם בגדר מידע פנימי או ניחוש מלומד, אלא הינן הבעת דעה אישית בלבד, ולפיכך אין המערכת אחראית לתשובות שנשלחו על סמך הערכות אלו, והתגלו כשגויות.

איך שולחים:
כל גולש יוכל לשלוח טופס השתתפות אחד לתחרות (לא כולל טפסי עדכון). התשובות ישלחו לעורכי האתר באמצעות טופס ההשתתפות, ויהיו רשומים בהן שמו של הגולש (או כינויו) וכתובת האימייל שלו ליצירת קשר. המערכת שומרת לעצמה את הזכות לפסול טפסים על פי שיקול דעתה.

טפסי התשובות ישלחו לא יאוחר מיום שבת, 24 בפברואר, בשעה 17:00 אחר הצהריים (כפי שמופיע הדבר בשעון המחשב של עורכי 'עין הדג'). תשובות שיישלחו מאוחר יותר - ייפסלו.

גולש המעונין לשנות את תשובותיו, יוכל לעשות זאת עד התאריך האמור. עורכי 'עין הדג' יתייחסו לטופס שנשלח אחרון כזה שתשובותיו הן המעודכנות ביותר. מי שהחליט כי ברצונו לחזור לניחוש הראשון - יעשה זאת באמצעות שליחת טופס חדש בו יפורטו התשובות, ובלבד שהדבר לא ייעשה לאחר התאריך והשעה שנקבעו לסגירת התחרות.

על מה מהמרים, איך זוכים:
אחת-עשרה הקטגוריות הרשומות מטה הן שקובעות בתחרות זו. קטגוריות אוסקר אחרות שמי מהגולשים ניחש נכונה, אך לא הוזכרו כאן - לא יזכו בתוספת ניקוד.

אין חובה להמר על כל הקטגוריות, אולם זכרו כי צעד כזה עשוי להקטין את סיכויי הזכייה שלכם. ובכלל, מה אכפת לכם? - כולה הקלקה, זה לא כזה ביג דיל.

להלן הקטגוריות:
• הסרט הטוב ביותר
• סרט האנימציה הטוב ביותר
• הבמאי הטוב ביותר
• השחקן הטוב ביותר
• השחקנית הטובה ביותר
• שחקן המשנה הטוב ביותר
• שחקנית המשנה הטובה ביותר
• הצילום הטוב ביותר
• התסריט המקורי הטוב ביותר
• התסריט המעובד הטוב ביותר
• קטגוריה נוספת הינה קטגוריית הסרט הגרוע ביותר,
  הלקוחה מטקס ה"ראזי".

לאחר פרסום תוצאות זכיות בטקס האוסקר, ולאחר שייבדקו האימיילים ובהם טפסי התשובות הכשרות שנשלחו, ייקבעו הזוכים.
גולש שענה תשובות נכונות למספר הרב ביותר של קטגוריות יוכרז כזוכה.

במידה שיהיו מספר גולשים שיענו נכונה על אותו מספר קטגוריות (שימו לב כי אין קטגוריה ש"שווה יותר" מאחרות), יוכרע המנצח כמי שענה את התשובה שהינה הקרובה ביותר (או הנכונה) לשאלת "שובר השוויון".

במידה שיהיו שני גולשים או יותר שיענו נכונה על אותו מספר קטגוריות, וגם יקבלו ניקוד זהה בשאלת שובר השוויון - הראשון מביניהם ששלח את הטופס ובו התשובות הזוכות, יוכרע כמנצח.

הכרזת הזוכים:
הזוכים יקבלו הודעה באמצעות תיבת האימייל שלהם. על מנת שנוכל לשלוח את הפרסים לייעודם, יספקו הזוכים שם וכתובת אליהם ניתן לשלוח את הפרס. במידה ומי מהגולשים שזכו בתחרות לא יענה על אימייל הזכייה שנשלח אליו בתוך שבוע מיום הכרזת הזוכים - יעבור הפרס למנחש הבא בתור.

מערכת 'עין הדג' מתחייבת בזאת שלא לעשות שימוש לרעה בשמם ו/או בכתובתם של הזוכים, ולא למסור אותה לשום גורם שלישי.

רשימת הזוכים (כינוי ו/או שם - בהתאם לרשום בטופס) תופיע בכתבה שתתפרסם לאחר היוודע הזוכים בפרסי האוסקר, ותעסוק בטקס.

פרסים:
• מקום ראשון - זוג כרטיסים לאולם VIP של סינמה סיטי (למימוש בימי חול בלבד), 4 כותרי DVD מתוך קטלוג האוסקר של גלובוס יונייטד, וחולצת "אוסקימורון" של 'עין הדג' (או כל חולצת 'עין הדג' אחרת לבחירת הזוכה, מתוך המבחר המוצע בחנות 'עין הדג').
 מקום שני - זוג כרטיסים לאולם VIP של סינמה סיטי (למימוש בימי חול בלבד), 2 כותרי DVD מתוך קטלוג האוסקר של גלובוס יונייטד, וחולצת "אוסקימורון" של 'עין הדג' (או כל חולצת 'עין הדג' אחרת לבחירת הזוכה, מתוך המבחר המוצע בחנות 'עין הדג').
• מקום שלישי - זוג כרטיסים לאולם VIP של סינמה סיטי (למימוש בימי חול בלבד), כותר DVD מתוך קטלוג האוסקר של גלובוס יונייטד, וחולצת "אוסקימורון" של 'עין הדג' (או כל חולצת 'עין הדג' אחרת לבחירת הזוכה, מתוך המבחר המוצע בחנות 'עין הדג').
• פרס המנחש הנועז - כותר DVD מתוך קטלוג האוסקר של גלובוס יונייטד.
הפרס יוגרל בין המנחשים נכונה, בקטגוריה בה הכי פחות אנשים ניחשו נכונה*. לדוגמה: בתחרות ה"אוסקימורון" של שנת 2002, הקטגוריה בה מרבית הניחושים היו שגויים היתה קטגוריית השחקנית הטובה ביותר. לו היה פרס המנחש הנועז מחולק באותה שנה, הוא היה מוגרל בין הבודדים שהימרו על האלי ברי כזוכה בפרס.

* במידה ויהיו שתי קטגוריות (או יותר) בהן מספר המנחשים נכונה הוא הנמוך ביותר, הווה אומר: מספר המנחשים נכונה בשתי הקטגוריות הנ"ל (או יותר) זהה, והוא גם הנמוך ביותר לעומת קטגוריות אחרות, יוגרל הפרס בין המנחשים נכונה בשתי הקטגוריות (או יותר!), כאשר לגולש שניחש נכונה את התשובה בשתי הקטגוריות (או יותר!!) יש סיכוי כפול לזכות.