טיזר: דוקטור סטריינג' בממדי הטירוף

מקווה שלא נמאס לכם ממולטיוורס, כי הנה בא עוד אחד.

כבר הרבה זמן שהשלב הבא של מארוול הוא המולטיוורס. הנקודה היא שהם קצת מורחים אותנו. הרגע ההוא ב"וונדהויז'ן"? התפוגג. הסיום של "לוקי"? עוד לא זכינו להבין את משמעותו, גם לא בספיידרמן החדש. "מה אם"? זה אנימציה, זה לא נחשב. אז החשוד העיקרי שנותר כדי לעשות לנו סדר בבלגן, או לחלופין להגדיל אותו עוד יותר, הוא הסרט הבא של דוקטור סטריינג'. כאילו, זה אשכרה בשם שלו.

וכעת יש לו טיזר.

טוב, עכשיו כבר אפשר להגיד שזה מה שמחכה לצופים אחרי הקרדיטים של "ספיידרמן: אין דרך הביתה", ואם זה עכשיו ברשת ובאיכות טובה, אתם יכולים לצאת החוצה אחרי סצנת-אמצע-הקרדיטים בלי להפסיד כלום.

והטיזר עצמו? טיזר כהלכתו. הרבה אווירה, אוסף רגעים מרשים, והפתעה אחת עיקרית לקראת הסוף.

כי ידענו שוונדה תשתתף, והיה סביר שהברון מורדו – האויב של סטריינג' בקומיקס – ישוב גם הוא. מה שלא ידענו הוא ש"סטריינג' העליון", שהופיע בפרק 4 המהולל של "מה אם", יגיע לכאן – ורק לראות אותו היה מספיק כדי לאשר: בסרט הזה יהיה לנו מולטיוורס כהלכתו, כולל כל מה שברפרטואר של מארוול עד היום. ואפילו יש סיכוי שנקבל קישור הגיוני לסיום של "לוקי", במיוחד כי התסריטאי של הסרט הוא מייקל וולדרון, היוצר של הסדרה; אבל יש יותר סיכוי – ואני ממש מקווה שזה כך – שמארוול באמת יתפרעו כהלכה עם האפשרויות של מולטיוורס.

וכאמור, טיזר. קשה ללכוד ממנו משהו. אבל אחרי המולטיוורס, בואו נדבר רגע על המילה הנוספת שבכותרת הסרט. סם ריימי הוא במאי ויזואלי נהדר, ויש פה בהחלט רגעים מטורללים למדי; עם זאת, אני חייב להמליץ לכם על הסרט הרוסי "קומה", שהשוט של סטריינג' מביט לשמיים הקרועים נראה כמו חיקוי של הטירוף האמיתי שהולך שם. תראו את הטריילר הזה ותגידו לי שאני טועה.