הצוות של יחידת המתאבדים מאשר את כל השמועות

גם המופרכות: טום הארדי, וויל סמית, מרגו רובי וג'ארד לטו בתפקיד הג'וקר

ממש לא מזמן סיפרתי על צרור שמועות בנוגע לליהוק ל"Suicide Squad", סרט גיבורי/נבלי העל של DC, כולל כמה שמועות שנשמעו מופרכות לגמרי. מתברר שהן היו נכונות. כולן. גם המופרכות.

אלה הם הליהוקים, על פי וראייטי:

ג'ארד לטו הוא הג'וקר
וויל סמית הוא דדשוט
טום הארדי הוא ריק פלאג
מרגו רובי היא הארלי קווין
ג'יי קורטניי הוא בומרנג
קארה דלבין היא Enchantress

מכיוון שלא קראתי את הקומיקס, שמות הדמויות היחידים המוכרים לי הם הג'וקר, כמובן, והארלי קווין, שזו תהיה ההופעה הראשונה שלה בקולנוע. מבחינת השחקנים, השם הכי מפתיע כאן הוא וויל סמית: אחרי שלאחרונה הוא נצפה בסרט שנכתב על ידי וויל סמית בכיכובו של וויל סמית והבן של וויל סמית, באמת שלא הייתי מאמין שהוא יסכים להשתתף בסרט שהוא לא במאה אחוז שלו ועליו, עם זכות וטו על התסריט והוא עצמו בתפקיד הראשי. דדשוט, הדמות שהוא יגלם, הוא הטיפוס בתמונה למעלה, ויש להניח שבגירסה הקולנועית יראו קצת יותר מהפנים שלו, אחרת מה הטעם לקחת את וויל סמית? מפתיע גם לראות את טום הארדי בתפקיד נבל של DC רגע אחרי שהוא גילם נבל אחר של DC. כל הגברים שבחבורה הם שחקנים מוכרים, וברובם גם טובים; לעומתם, הנשים הן פנים חדשות. מרגו רובי די חדשה בשטח בכל הנוגע לקולנוע (אם כי היא היתה די טובה ב"הזאב מוול סטריט"), ואני לא חושב שאי פעם שמעתי על קארה דלבין (Cara Delevingne). היא בעיקר דוגמנית, מתברר. נראה שמילאו את הסרט בשחקנים טובים ושחקניות יפות.

"יחידת המתאבדים" ייצא בקיץ 2016 (עוד על 2016: בתאריכון הסרטים), בבימויו של דייויד אייר ("זעם"). הביקורות יהיו פושרות. ג'ארד לטו יהיה לא רע, אבל לא הית' לדג'ר. יהיה חם ולח מאוד בכל מישור החוף, ובקואליציה יתגלו סכסוכים, ויתחילו כבר לרוץ שמועות על כך שבשנה הבאה אולי יהיו בחירות.