טריילר חדש ליחידת המתאבדים וזה ממש כיף

בערך פי 19 יותר כיף מ"באטמן נגד סופרמן" בשתי דקות ורבע

בטח כבר שמעתם את הדיווחים: בעקבות האסוניות הכללית של "באטמן נגד סופרמן", שלחו את "יחידת המתאבדים" – הסרט הבא בעולם של DC – לצילומי השלמה נרחבים, כדי להפוך אותו ל"יותר כיף". כי פתאום התברר שאנשים אוהבים את סרטי גיבורי-העל שלהם כיפיים. מי היה יכול לנחש?

אני לא יודע אם זה נכון. צילומי השלמה לסרטים בסגנון הזה הם סטנדרטיים, ועל פי הטריילרים, "יחידת המתאבדים" נראה כיף גם ככה. לפחות, אם הוא לא כזה, אז עורכי הטריילרים שלו הם גאונים. הטריילר הקודם היה נהדר, וגם הטריילר החדש שיצא עכשיו – בעיתוי מוזר, שנראה כמו בקרת נזקים היסטרית מצד וורנר – הוא פשוט מצוין, והוא לא נראה כאילו הוא צריך השתלת כיף מלאכותית.

קודם כל: בניסיון המתמשך לעשות לסופרמן רצח אופי, גם הסרט הזה מתייחס אליו כאל סכנה לציבור. כאילו שהמסכן לא סבל מספיק. בכל מקרה, בטריילר הזה יש בדיוק את מה שבנ"ס לא היה: דמויות כיפיות, שמתייחסות אחת לשניה. כמה מילים, שאינן שאגות זעם, החליפו בינהם באטמן, סופרמן ווונדר וומן בסרט ההוא? שתיים? הם לא ממש ישבו וצ'וטטו. כאן, אפילו במעט הזה, ישנה הרגשה של צוות – דמויות מגניבות שמגיבות אחת לשניה. נכון שהטריילר עדיין מקדיש הרבה תשומת לב להארלי קווין (היא הדמות הפופולרית ביותר פה, מה לעשות), אבל זה לא נראה כאילו הסרט הוא רק עליה – יש פה צוות שלם. התקווה העיקרית של העולם של DC נמצאת כאן, כי בואו נגיד של"ליגת הצדק" בבימויו של זאק סניידר אני לא מצפה במיוחד.