פרסומות הסופרבול: מארוול, ג'ייסון בורן, קוקה קולה

חשיפה ראשונה לג'ייסון בורן החדש, טריילר מלא חדש ל"ספר הג'ונגל", קפטן אמריקה, אקס-מן, ואנט-מן, הענק, באטמן וסופרמן מתמסחרים

כבכל שנה, נערך גם השנה הסופרבול, משחק הגמר בבייסבול, שבו הניו אינגלנד פטריוטס התמודדו מול דייויד בלאט ובסוף ניצח מייקל שומאכר בהארכה. אני לא מבין בספורט. ועכשיו לעניין: הפרסומות.

יש סרט חדש של ג'ייסון בורן השנה – עם מאט דיימון ופול גרינגראס והכל – והסופרבול היה החשיפה הרשמית הראשונה גם של קטעים מתוך הסרט, וגם של השם שלו. קוראים לו "ג'ייסון בורן". האם זה אומר שכך יקראו לו גם בארץ, ושיפסיקו עם שרשרת הזהות שמוטה/קלופה/שדופה/צלופה?

אגב, ג'ייסון בורן, אנחנו יודעים שאתה מאוד מאוד חזק, ועדיין, אלא אם כן גם אתה וגם היריב שלך בעצם רובוטריקים, כשנותנים אגרוף זה לא עושה רעש של מתכת על מתכת.

"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" מנסה להפוך את "Divided we fall" ל"דשא, באסה" החדש:

בינתיים, שניים מהאוונג'רס האחרים התפנו כדי לפרסם את קוקה-קולה.

יש לי כל כך הרבה שאלות. הפרסומת הזאת היא חלק מהקאנון של היקום הקולנועי של מארוול עכשיו? איך זה משתלב עם קו הזמן של הסדרה, כשידוע שאנט-מן גילה את כוחותיו רק אחרי "אוונג'רס 2", כשברוס באנר כבר נטש – או האם בעצם הפרסומת הזאת מגלה לנו פרט עלילתי שלא נחשף עדיין בשום סרט, על שובו של באנר? האם אנט-מן גנב את הפחית סתם כדי לעצבן את האלק, ואם כן, האם הוא מודע לכך שקשה מאוד לשלוט על ענק ירוק ויש מצב שאנשים ייפגעו או ימותו בגלל ההשתוללות של הענק ברחובות? והאם באמת אפשר לשתות דרך המסכה הזאת?! אני מרגיש שהאוונג'רס טיפה ויתרו על היושרה שלהם בשביל הפרסומת הזאת.

רשמית, לא היו פרסומות ל"באטמן נגד סופרמן" בסופרבול הזה, אבל היו פרסומות לטורקיש איירליינס. שהחליטה לפרסם טיסות למטרופוליס ולגותאם. וזה די מוזר. כלומר, זאת חברת תעופה אמיתית, שבוחרת לפרסם את עצמה באופן כזה. אני לא מרגיש מאוד בטוח לטוס בחברה שהדובר שלה הוא לקס לותור. הטורקים יודעים מה התפקיד שלו בסרט?

אני לא יודע אם בן אפלק מצוין או גרוע כאן: הוא נראה משועמם ומאולץ, כאילו הוא לא רוצה להיות שם. ואני לא יודע אם זה מכוון או לא – אם לבן אפלק אין סבלנות להצטלם לפרסומות, או שהוא מגלם באופן ממש מוצלח את ברוס וויין שאין לו סבלנות להצטלם לפרסומות כי יש לו דברים חשובים יותר לעשות.

"אקס-מן: אפוקליפסה" הביא פרסומת, נו, אפוקליפטית. וזה נחמד, אבל אלה האפקטים שהולכים להיות בסרט? זה יפה, אבל זה נראה כמו סרט אנימציה, ולא כמו סרט שאמור להיראות כאילו הוא מתרחש בעולם האמיתי.

בפרסומת של "היום השלישי 2", רולנד אמריך מצא דרך חדשה להשמיד מקומות מפורסמים, יאי!

ל"ספר הג'ונגל" המחודש יש טריילר מלא חדש, והוא עדיין נראה מהמם, אבל נשמע… פחות. לא יודע, יש משהו לא מתאים בחיות פוטו-ריאליסטיות פותחות את הפה ומדברות בקול של ביל מאריי. אהבתי יותר את הסרט הזה כשלא ראיתי את החיות מדברות.

"דרך קלוברפילד 10" הוא סרט שטיילר אחד הספיק לי כדי לדעת שאני רוצה לראות אותו, וכל מידע נוסף עליו כנראה מיותר. אם גם אתם לא רוצים לדעת שום דבר חוץ ממה שאנחנו כבר יודעים על הסרט, אל תצפו בזה.

ויש גם "צבי הנינג'ה 2". שזה בערך כמו צבי הנינג'ה 1, רק שהגבירו את רוויית הצבעים ל-11.