הטריילרים החדשים מהסופרבול

ג'ורדן פיל בכל מקום, 'מהיר ועצבני' נראה לראשונה מעניין ואחת הפרסומות המוזרות ביותר לבירה שתראו.

היה אתמול סופרבול, ומישהו ניצח (אני מניח? זה יהיה מוזר אם לא), והיו הרבה פרסומות, אז יאללה, בנוהל.

צעצוע של סיפור 4

עד עכשיו, כל מה שראינו מה"צעצוע של סיפור 4" היה טיזרים של קטעים שהם לא מהסרט עצמו. עכשיו, לראשונה אנחנו רואים 30 שניות (טוב, קצת פחות) של הסרט עצמו. ואני טיפה מבולבל.

כי נראה שכל פעם שיוצא טיזר ל"צעצוע של סיפור 4", הוא משנה את הפוקוס. בהתחלה, כשרק הודיעו על הסרט, אמרו שהסרט על בו ביפ. ואז יצאו שני טיזרים בלעדיה. עכשיו היא פה, אבל איפה המזלג המוזר הזה מהטיזר הראשון? האם "צעצוע של סיפור 4" הוא אנתלוגית סיפורי צעצועים? מה קורה פה? חוץ מהשאלות הללו, "לאינסוף ולרגל שלי" זאת בדיחה נפלאה.

הנוקמים: סוף המשחק

30 שניות שיש להן שתי מטרות: להלהיב בלי להסגיר פרטי עלילה, ולגרום לאנשים שמבינים הרבה יותר ממני בקומיקס לעצור כל פריים ופריים ולנתח אותו למוות. נראה שהוא מצליח במטרה.

אנחנו

סרט האימה של ג'ורדן פיל ממשיך להיראות מוצלח, אם כי קצת יותר מספיילר מהטריילר הקודם (כלומר, יש פריימים שבהן דמויות נראות במצב רע. יכול להיות שזאת הטעייה).

מהיר ועצבני: הובס ושו

אוקיי, בסדר, ניצחת, יקום. יש סרט חדש בסדרת "מהיר ועצבני" ולראשונה הוא נראה כיפי ממש ואני אלך לראות אותו, למרות שלי ולסדרת סרטים הזאת אין דבר וחצי במשותף. אני מקווה שאתה שמח. בכל מקרה, הטיזר מהסופרבול הוא פשוט גרסה מקוצרת של הטריילר המוצלח, אז אני אשים אותו במקום.

אליטה: מלאך קרב

עוד טריילר שנראה מוצלח – "אליטה". אולי זה בגלל שעם כל הדחיות אני סוף סוף התרגלתי למראה שלה, אבל בשלב הזה, האפקטים נראים מדהימים והסרט נראה מאוד כיפי. הביקורות קצת מעורבות, אבל מבקרים, פפפפפ, מה הם מבינים.

משהו משעשע בנוגע לטריילר הזה: עכשיו לפתע שמהרשלה עלי הוא כוכב על עם מועמדות נוספת לאוסקר (בדרך לאוסקר שני?) ותפקיד ראשי בעונה החדשה של "בלש אמיתי" וב"ספר ירוק", הסרט נזכר שהוא נמצא בו ודוחף אותו לכל אורך הטריילר, לאחר שבקדימונים הקודמים לא היה לו ולדמותו זכר.

קפטן מארוול

מסתבר שכשמורידים את הניסיון להסביר את העלילה של קפטן מארוול ומה זה קרי ומה זה צ'ידי ומה סקרול ופשוט מציגים אקשן מגניב ערוך היטב, הוא נראה לפתע הרבה יותר מלהיב.

אזור הדמדומים

אחרי "תברח", הייתה תקופה שלא עבר יום ולא הוכרז פרוייקט חדש של ג'ורדן פיל. מה שאומר שבקרוב, הבחור יהיה בכל מקום (רק במקבץ הזה הוא מופיע שלוש פעמים) ונראה שהטריילר לחידוש של "אזור הדמדומים" (אחד מאותם פרוייקטים שהוכרזו לאחר "תברח") גם מודע לנקודה הזאת, בצורה כזאת או אחרת.

https://youtube.com/watch?v=MdpEzI9DC60

אבל בחייאת, אנשים, אתם הולכים לשים בטיזר שלכם דלת מסתורית ומצפים שאני לא אוטומטית אחשוב על "הדלת המפחידה" ואצחקק בצורה בלתי נשלטת? אף אחד מהיוצרים לא ראה את הפארודיה הכי טובה על הסדרה המקורית? מה קורה פה?

סיפורים מפחידים לספר בחשיכה

כבר הכרזנו רשמית על רנסנס האימה הגדול? כי אם לא, צריך –  תראו מה מצפה לנו ב-2019: "אנחנו", "סיפורים מפחידים", "זה: פרק שני", "בית קברות לחיות" (היי, מפיצים, פספסתם את הפואנטה של השם, אתם יודעים את זה, אבל אני רוצה לציין את זה שוב פעם), "ברייטברן", "זומבילנד 2", הרימייק לצ'אקי, הרימייק ל"חיים בצל הסיוט", "מז"ל טוב 2", ההמשך ל"ניצוץ", והסרטים החדשים מהבמאים של "המכשפה" ו"תורשתי" – מעולם לא היה פוטנציאל כל כך עצום לשורת להיטים (ביקורתיים, קופתיים או שניהם) של הז'אנר בשנה אחת. אני עלול אולי לאכול את הכובע בעוד שנה מעכשיו, אבל נראה שהשנה תהיה שנת המקפצה הגדולה לז'אנר האימה.

בכל מקרה, שלישיית הטיזרים הקצרים האלה לסרט האימה "סיפורים מפחידים לספר בחשיכה" נראית בסדר.

חוץ מזה הייתה גם פרסומת לעונה החדשה של "סיפורה של שפחה" ולסדרה החדשה "האנה". כמו כן, עולם הפרסום הוא מוזר, ואני לא מבין איך הוא עובד יותר. אז לסיום, הנה פרסומת לבירה.