טריילרים: חבר מעולם אחר

הדוקטור, הטבעות, והלא.

דוקטור סטריינג' בממדי הטירוף

אתמול התקיים הסופרבול, וכמיטב המסורת שודרו במהלכו מספר טריילרים (למרות שחלק עלו לאינטרנט עוד לפני).

מתוכם, הטריילר המצופה ביותר הוא זה של "דוקטור סטריינג' בממדי הטירוף". הטריילר הזה בהחלט חושף יותר מאשר הטיזר, ולשם שינוי אפשר לראות את הסאם ריימי-יות של הסרט (אבל אני בספק שהסרט יגיע למחוזות מפחידים מדי, הוא בכל זאת אמור למשוך גם קהל צעיר).

אבל רגע, עזבו את כל זה, האם שמעתי וראיתי עכשיו את הצד האחורי של ראשו של סר פטריק סטיוארט?! מצד אחד, זה לגמרי מתבקש ששני יקומים קולנועיים שונים יתאחדו בסרט שמתעסק במולטיוורס. אבל כאילו…לעזאזל, הם הביאו את פטריק סטיוארט. לטובי ואנדרו עוד סוג-של ציפיתי אבל זאת בהחלט הפתעה. מצד שני, לא ממש בא לי שעכשיו כל סרט של מארוול יקבל יח"צ בסגנון "לא תאמינו את מי הבאנו לפה הפעם, וואי וואי". חוץ מאולי-פטריק-סטיוארט, יש פה גם רובוטים, מינוטאורים, דינוזאורים ובנדיקט קמברבאץ' במגוון וריאציות. בקיצור, נראה פסיכדלי וכיפי ובתקווה גם יהיה כזה. מגיע לנו פיצוי כלשהו על "נצחיים".

שר הטבעות: טבעות הכוח

עוד טיזר מצופה היה זה של הסדרה של אמאזון שתתרחש בעולם של "שר הטבעות" ומתרחשת מאות שנים לפני אירועי הספרים.

ובכן, אם זאת אכן הסדרה הכי יקרה שנוצרה אי פעם, כאן אין ראיות לכך. מצד שני, זה רק טיזר אז אולי לא הוגן לשפוט עדיין. כמו רבים, אהבתי את סרטי "שר הטבעות" ופחות את סרטי "ההוביט" (בלשון המעטה), אבל אני לא איזה מעריץ נלהב של המותג כך שאין לי ממש ציפיות לכאן או לכאן. בעיקר אין לי כוח לשיח של "האם זאת 'משחקי הכס' הבאה או לא". בעוד כמה חודשים נגלה אם היא precious מהפנטת או סתם טבעת שמצופה בזהב.

לא

מאוד אהבתי את "תברח" של ג'ורדן פיל, ולכן ממש התבאסתי מ"אנחנו", שהיה עבורי אכזבה עם טוויסט שראיתי מקילומטרים. וכעת פיל חוזר עם סרט חדש. פעם שלישית גלידה?

זה טיזר מסתורי למדי, ואני אומר את זה כמחמאה. נראה שהכיוון המובן מאליו הוא סרט פלישת חייזרים, אבל כאמור, אולי זה קצת ברור מדי. והיי, זה סרט של ג'ורדן פיל, גם אם זה אכן פלישת חייזרים, זאת בטח אלגוריה לג'נטריפיקציה או משהו.

ותסלחו לי מראש, אבל כשרואים את בובות הרוח המרקדות האלו חובה לקשר לקטע הזה מ"איש משפחה". אני לא כתבתי את החוקים.

פרויקט אדם

לא מזמן נטפליקס העלו טריילר עם הצצות לסרטים שיעלו אצלם בשנה הקרובה (שגם נחשב פרסומת סופרבול). כמו בשנה שעברה, רק קומץ מהם נראים לי מעניינים ברמה שאטרח לנסות אותם. אחד מהם הוא "פרויקט אדם".

"לשחרר את גאי" היה הפתעת השנה של 2021 עבורי, ולכן שיתוף פעולה נוסף של ריאן ריינולדס ושון לוי בהחלט מסקרן. הפעם נראה שיש אלמנטים של מסע בזמן, כשריינולדס ינסה להציל את העולם (כנראה) ועל הדרך גם לפתור את תסביכי האב שבבירור יש לו. אני מקווה לקבל עוד הפתעה, אבל מכיוון שמדובר הפעם בסרט של נטפליקס, אני אגש אליו באופטימיות זהירה. מקסימום אמצא דרך עוד כמה עשורים לחזור בזמן ולהזהיר את עצמי לא לצפות בו.

עולם היורה: עולם חדש

האם החיים יכולים למצוא דרך לסיים כבר את הפרנצ'ייז הזה, בבקשה?

"עולם היורה" הראשון היה עוד סביר, בסך הכל. אבל ההמשך שלו, "נפילת הממלכה", היה מהסרטים המטומטמים ביותר של העשור האחרון. לא היו הרבה רגעים בסרט שבהם לא פלטתי אנחת ייאוש או גלגלתי עיניים.

עכשיו יוצא אחד חדש ובאמת שכבר לא אכפת לי. נראה שגם היוצרים פחדו לאבד את הקהל בשלב הזה אז הם הלכו והחזירו את סאם ניל, ג'ף גולדבלום ולורה דרן בשביל מפגש בין-ד(ינוזא)ורי של כל הדמויות. מצטער, עדיין לא אכפת לי. כמו הדינוזאורים, כולי תקווה שגם המותג הזה יכחד בקרוב, לפחות עד שמדענים בעתיד יחליטו להחיות אותו באמצעות הנדסה גנטית.