הסרט הבא של טרנטינו, אולי

טרנטינו ישלים, אולי, טרילוגיה של סרטי היסטוריה אלטרנטיבית עם סרט על חיילים שחורים במלחמת העולם השניה

קוונטין טרנטינו, כמו ספילברג, הוא במאי שאוסף סרטים עתידיים. הוא גם לא מתבייש לדבר עליהם. לכן יש רשימה די ארוכה של סרטים שטרנטינו עומד לעשות, או אמר פעם או רמז פעם שהוא עומד לעשות. בינהם "האחים וגה" ו"להרוג את ביל, חלק 3" (שעליו טרנטינו אמר החודש שהוא כנראה לא יקרה לעולם).

אז עכשיו יש עוד אחד. לא ברור אם זה "הסרט הבא של טרנטינו" או רק עוד אחד מהדברים שמתרוצצים לו בראש, אבל זה נשמע רציני וקרוב יותר למימוש מ"ביל 3". טרנטינו כבר אמר ש"ג'נגו" ו"ממזרים חסרי כבוד" עשויים להיות שני חלקים ראשונים של טרילוגיה, ושהוא רק לא החליט עדיין מה יהיה החלק השלישי; אבל באחד מ-7200 הראיונות שהעניק לקראת "ג'נגו ללא מעצורים", ל-The Root, התברר פתאום שהוא החליט, והוא שפך פתאום פרטים על הסרט הזה – שמתרחש, מתברר, במקביל ל"ממזרים".

הטקסט הבא הוא תרגום מדויק-פחות-או-יותר של דברי טרנטינו, ככל שאפשר להבין אותם מאופן הדיבור הלא ממש לינארי שלו:

"אני לא יודע בדיוק מתי אני הולך לעשות את זה, אבל יש משהו בקשר לזה שרומז לטרילוגיה. הרעיון המקורי שלי ל"ממזרים חסרי כבוד", מזמן, היה סיפור ענק שכלל גם את הסיפור שראיתם בסרט, אבל גם עקב אחרי חבורה של חיילים שחורים, והצבא האמריקאי דפק אותם והם כאילו התחרפנו. הם הורגים כמה חיילים לבנים וקצינים לבנים בבסיס צבאי ומפלסים לעצמם נתיב לשווייץ. אז זה תמיד היה אמור להיות חלק מזה. והלכתי לעשות את זה כמיני-סדרה, ואז החלטתי לנסות להפוך את זה לסרט, וזה היה החלק שהוצאתי החוצה כדי לעזור להשתלט על החומר. יש לי את הרוב כתוב ומוכן לזוז; אני רק צריך לכתוב את החצי השני של זה.

זה יהיה החלק השלישי של הטרילוגיה. זה יהיה קשור ל"ממזרים חסרי כבוד", כי הבסטרדס נמצאים בו, אבל זה על החיילים. יקראו לזה "Killer Crow" או משהו כזה.

אם סרט כזה באמת יקרה, זה יהיה דומה ל"גיבורי הדגל" ו"מכתבים מאיוו ג'ימה", שני הסרטים המקבילים של קלינט איסטווד, שהתרחשו גם הם במלחמת העולם השניה. אם כי כזאת שהסתיימה באופן די שונה מזו של טרנטינו.