טיזר טריילר: רובוטריקים 3

זה צעד קטן לאדם, צעד ממש ממש קטן לרובוטים ענקיים. בעיקר כי הרגליים שלהם ארוכות יותר

וואו, כל כך לא הרבה זמן עבר מאז הסרט הכל כך גרוע הקודם של הרובוטריקים, והנה כבר מגיע עוד אחד. "רובוטריקים 3", או בשמו המלא "רובוטריקים: אופל הירח" (או משהו כזה. שם לא רשמי). ועכשיו יש טיזר.

באתר של אפל אפשר לראות אותו בקוויקטיים ובהיי-היי-דפינישן.

אתם יכולים להאשים אותי בשנאה אוטומטית לכל מה שקשור במייקל ביי, אבל הטיזר הזה מאוד לא מבטיח. הגילוי הגדול: האמריקאים ידעו על קיומם של רובוטים מהחלל עוד משנות השישים. וזה משנה מה, בדיוק? הרי, אם אני זוכר נכון את התירוץ הקלוש לעלילה של "רובוטריקים 2", הם היו כאן מאז ומעולם. הם אפילו בנו את הפירמידות, או משהו. ולפי הסרט הראשון, מגהטרון היה תקוע בבסיס צבאי סודי באמריקה כבר… עשרות שנים? לא זוכר. אז בין תקופת הפרעונים לשנות האלפיים הם היו כאן גם בשנות השישים. למה זה מרגש?

בכלל, הרעיון לגרות את צופי "רובוטריקים" באמצעות פרט עלילתי די פתטי מיסודו. אף אחד ממי שנהנה מ"רובורטריקים 2" לא נהנה מהעלילה המתוחכמת והמפתיעה. תראו לנו רובוטים חדשים ומגניבים עושים דברים מגניבים, ואז אולי נשתכנע שיש סיבה טובה לראות את הסרט.

אה, כן, והחללית נראית כמו כל דבר אחר ב"רובוטריקים", כמו ערימה של פסולת מתכת. מה חדש.

נקודה אחרונה: קונספירצית הירח הפכה פתאום לנושא הכי חם בקולנוע. הרעיון שהאסטרונאוטים על הירח גילו עדויות לקיומם של חיים חייזריים (כן, יש תאורית קונספירציה אמיתית כזאת, והיא טפשית להפליא) הוא גם הבסיס ל"אפולו 18", סרט "Found Footage" ("פרוייקט המכשפה מבלייר"-סטייל) שמופק ממש ברגעים אלה בקדחתנות מוזרה, ואמור לצאת לאקרנים ב-4 במרץ. וגם ל"Dark Moon", עוד סרט שאמור לצאת השנה (אין עדיין תאריך). שני הסרטים האחרים יכילו ככל הנראה מספר קטן בהרבה של רובוטי ענק.