טריילר חדש: טנט

החדש של נולאן זומם להכאיב לכם במוח, בתקווה עוד פחות מחודשיים.

אם יום אחד מישהו ימציא את הטכנולוגיה של "התחלה", כנראה שאשתמש בה כדי להכנס לחלומות של כריסטופר נולאן. אני מת לדעת מה הולך בתוך הראש של הבחור. עד אז, יש לי כמה שאלות אליו לגבי הטריילר החדש של "טנט":

 

מה לעזאזל קורה פה? הטריילר הראשון רמז שהסרט עומד לשחק עם זמן, אבל השחקנים התעקשו שזה לא סרט מסע בזמן. נראה שהם צדקו, בערך. מזכיר קצת סרט של ג'יימס בונד, רק שבמקום מכונית שיורה טילים ושעון עם קרן לייזר, יש כאן סוכנים שיכולים להפוך את כיוון הזמן. מה שזה לא אומר.

למה הטריילר הזה הוקרן לראשונה בתוך משחק הרשת "פורטנייט"? אין לי שום דבר נגד המשחק, מעולם לא ניסיתי אותו. זה פשוט נשמע מוזר, במיוחד בשביל טהרן כמו נולאן. הטריילר הראשון של הסרט הזה הוקרן קודם כל לפני סרטים בבתי-קולנוע, ורק אחרי זמן מה עלה לרשת. נכון שמאז המציאות התהפכה וכבר אין את האפשרות של לשים את הטריילר החדש בקולנוע, אבל "פורטנייט"? האם נולאן בכלל שמע על המשחק?

זה לא מקרה ראשוני, אגב: בדצמבר, כשבתי הקולנוע עדיין היו פתוחים, ג'יי. ג'יי. אברמס הציג קליפ מ"עלייתו של סקייווקר" במשחק לקראת צאת הסרט. אולי הבלבול פשוט נובע מגילי המופלג וככה הצעירים רואים היום דברים, ובעצם העתיד של צפייה בסרטים היא לא בסטרימינג אלא ב"פורטנייט". או שאולי נולאן – שאוהב דברים בתוך דברים – חיבב את הרעיון של מסך בתוך מסך. בווואאאאאאאאאאאאם.

מתי בדיוק נוכל לצפות ב"טנט"? אין ספק שזה נראה כמו סרט לראות על המסך הגדול ביותר הקרוב אליכם, וגם נולאן עצמו מאמין בזה. כמו שסוף הטריילר מבטיח, הסרט הזה מגיע לבתי-קולנוע. אבל מתי? בטריילר עצמו לא מצוין תאריך. התאריך המקורי של 17 ביולי עדיין מופיע בעמודי הסושיאל של הסרט, ונכון לכתיבת שורות אלו, לא הוכרזה דחיה שלו. עכשיו כשניתנות עוד ועוד הקלות בהנחיות הקורונה, נראה שהאולפן בונה על "טנט" להיות הסרט שיחזיר את הצופים לבתי הקולנוע. וזה בהחלט נראה כמו סרט ששווה לחזור לבתי הקולנוע בשבילו.

תגיות: