טיזר: תור – אהבה ורעם

שומרי הגלקסיה פה, ג'יין פוסטר חוזרת עם שדרוג וגם הגב של ראסל קרואו.

ת'ור הוא יוצא דופן. הסרט הראשון שלו לא היה כישלון, וגם לא השני; אבל לגבהים של אחיו לקבוצת הנוקמים הוא לא הגיע, ולכן – למזלנו – קיבל טייקה וואטיטי את הרשות להשתולל בסרט השלישי ולהביא לנו את "ראגנארוק" הנהדר.

הרימייק להלכה הזה היה כל כך מוצלח, שבעקבותיו ת'ור הוא הראשון שמקבל סרט רביעי על שמו, כבוד שבו גם איירון מן לא זכה. ואם רק לא מזמן תהינו פה מה קורה עם השיווק של הסרט, אז היום הגיע במפתיע הטיזר הראשון.

אהמ.

אז שומרי הגלקסיה אכן פה, כמו שנדמה היה שיהיה בסוף "סוף המשחק". וטסה תומפסון שוב כאן, בחליפה, וזה עשה לי וייבים לא משהו ל"גברים בשחור: אינטרנשיונל". ההיילייט העיקרי מופיע אחרי ה"כתוביות" של הטריילר – נטלי פורטמן מחזיקה את הפטיש, אבל גם זה כבר היה ידוע.

יש לנו גם הצצה קצרה לזאוס שמגלם ראסל קרואו (אם כי מהגב). ומה עם הדמות של כריסטיאן בייל, הופעה שאני די מסוקרן לגביה? אולי בהמשך.

וחוץ מזה? כן, זה בהחלט דקה וחצי שמצליחות להעביר את האווירה השטותית של וואיטיטי, בעיקר הרגע הזה בין ת'ור לפיטר קוויל. מה תהיה העלילה? עוד לא ברור לגמרי, אם כי זה נראה משהו כמו "ת'ור יעשה שטויות כי הוא במשבר אמצע החיים ומחפש את עצמו" – פרמיס שאני מודה שקונה אותי מיידית. בסוף כנראה כן יהיה איזה קרב להצלת המשהו, אבל אני מקווה שהקומדיה המופרעת של וואיטיטי עדיין תתפוס את רוב דקות המסך. נדע עוד שלושה חודשים.

והנה גם הפוסטר. הטאגליין הזה בהחלט רומז על הקלילות שבה יקבל ת'ור את העובדה שיש עוד מישהי שראויה להחזיק את הפטיש.