טריילר: קדימה

כריס פראט וטום הולנד הם אלפים בטריילר לסרט החדש פיקסאר. כן, זה של פיקסאר.

תראו, זה שאני לא מתלהב מהסרט החדש של פיקסאר זה לא חדש. אני ירדתי מהקרוסלה הזאת איפשהו באזור "למעלה" ובניגוד לקהל הרחב, המבקרים, וכל מי שמבין עניין (כך אומרים), אף פעם לא הצלחתי לעלות שוב. אז אני מבין למה "יהונתן מקטר על הטריילר לסרט החדש" נשמע כמו הברור מאליו, אבל תקשיבו – אנחנו באמת באמת בטוחים שזה פיקסאר, הדבר הזה?

כי כשהראו לי תמונות ראשונות של זה, הייתי בטוח שזה ג'אנקימציה אירופאית כלשהי. זה לאו דווקא עלבון – אחרי שכל תעשיית אנימצית התלת מימד עשתה כמיטב יכולתה להידמות לפיקסאר, וכאשר ההתקדמות הטכנולוגית נותנת יתרון גם לחברות קטנות, יש שחיקה מסוימת בפער בין עיצוב הדמויות של "לקרקס את הקסם" והחברה הכי מוצלחת בעולם. ולמרות שאנחנו כאן באתר צוחקים על הסרטים האלה יום וליל – ראוי לציין שחלק מהסרטים האלה הם כנראה טובים, או לפחות פחות מזיקים משניתן לחשוב, ובטח נראים מספיק טוב. אז "להיראות כמו ג'אנקימציה" זה בעיקר "לא נראה הכי מקורי", ולא "לא נראה הכי טוב".

אבל הבעיה העיקרית היא שלראשונה בסרטי פיקסאר, עומד בפנינו מה שנראה (ואולי יתגלה מאוחר יותר כלא נכון) כסרט טוסטרים הפיקסארי הראשון. כן, אולי "מכוניות" הוא האחד שיותר ראוי לתואר הזה, אבל לפחות במכוניות העולם עוצב בצורה כזאת שנבנתה מסביב למכוניות. כאן… זה פשוט העולם שלנו, אבל עם אלפים במקום בני אדם, ועם בדיחות קרש על יצורי פנטזיה. אני הולך להניח שחלק מהמסע של הסרט יהיה "השבת הקסם לעולם" (עריכה: על פי הדיווחים, זאת באמת עלילת הסרט), מה שיהפוך את הסרט לקצת פחות טוסטרי – אבל מאוד בקצת. חוץ מלתת לאנימטורים משהו מגניב לעשות במקום סתם סיפור על בני אדם, וחוץ מהאפשרות לתקוע בדיחות על יצורי פנטזיה – מה נראה בטריילר הזה, או הסיפור הזה, כמשהו שמצריך את כל הדבר הזה?

כל זה בייחוד מבאס כי אני רוצה להיות בעד הסרט הזה, ולו רק בגלל שהוא סרט מקורי של פיקסאר, ויש מחסור גדול מאוד בשוק לסרטים באמת מקוריים. ואתם יודעים מה? אולי גם הסרט הזה יהיה טוב מאוד, ואפילו והוא יהיה סרט טוסטרים. אבל הטיזר הזה, לראשונה, היה טיזר שאם לא היה את המנורה לפניו, אף אחד לא היה יכול להגיד לכם שזה דווקא של פיקסאר, וזה גרם לצביטה קטנה בלב.