מטר הטריילרים: זאת ועוד

לא ייאמן, אבל יש עוד טריילרים: ג'וני דפ אינטליגנטי מלאכותית, אלייז'ה ווד והפסנתר, ריגושים זולים ואוסקר דג'נרס

טוב, אפשר לסגור את המטריות? מטר הטריילרים השנה היה אינטנסיבי במיוחד. רוב הסרטים הגדולים (בשאיפה) של קיץ 2014 קיבלו טריילרים או לפחות טיזרים, ועוד כמה מחוץ לעונה. בין כל אלה, יצאו עוד כמה טריילרים נוספים שמרוב עומס – וכדי שהאתר לא יהפוך למאגר טריילרים בלבד – לא יכולתי להקדיש להם פוסטים נפרדים. אז הנה הם, בעיסקת חבילה.

מישהו מאיים לחסל את אלייז'ה ווד אם הוא יטעה בנגינה בפסנתר. לסרט קוראים במקור "גרנד פיאנו", ובארץ הוא יופץ תחת השם המשעמם "התו האחרון". מאוד ייתכן שזה אחד מאותם רעיונות שלא באמת מחזיקים סרט שלם, אבל הם אחלה בתור טריילר.

גם הטריילר (למבוגרים בלבד) של "Cheap Thrills" הוא כזה. אחד מהסרטים האלה של "אנשים הם חארות, הם יעשו הכל בשביל כסף" – אבל כאן נראה, לפחות על פי הטריילר, שהתהליך הוא הגיוני וההידרדרות עמוקה.

טיזר ל-"Transcendence" עם ג'וני דפ, שלא אומר שום דבר על הסרט אבל מסביר מה זה סינגולריות.

לא עברו יומיים (אבל ברצינות, לא עברו יומיים) ופתאום הגיע טריילר מלא ל"Transcendence". לא נהוג לחכות עם זה איזה חודש חודשיים? מוזר. בכל אופן, לא תאמינו, אבל מתברר שטכנולוגיה זה רע! ושאם מחשבים יהיו חכמים מדי הם יפנו נגדנו! איך אף אחד לא חשב על זה קודם?

טיזר ל"בלתי נשכחים 3". המסר: בסרט הזה יש שחקנים. לסדרת הסרטים הזאת ממילא אף פעם לא היה שום דבר להציע מעבר לשמות של שחקנים, אז הטיזר הזה הולם.

משום מה, בכל פעם שאני רואה את קווין קוסטנר אני קצת מופתע שהוא עדיין בסביבה. כל הזמן נדמה לי שהוא מת, או פרש, או משהו, לפני כמה שנים, למרות שבעצם הוא עובד די הרבה. אז הנה, הוא מקבל סרט אקשן משלו: "שלושה ימים להרוג", בבימויו של מקג'י. סטנדרטי להפליא, אבל אולי יהיה נחמד.

הרבה פחות סטנדרטי: סטיבן צ'או, הפסיכי הגאון שעשה את "מהומה בשנחאי" ("Kung Fu Hustle"), צילם גירסה משלו לאפוס הסיני "מסע למערב". וזה מלא באפקטים מפוקפקים, אבל נראה מטורף כמעט כמו, אה, "מהומה בשנחאי". חכו לסוף. זה שווה את זה.

ולסיום: טיזר לטקס האוסקר, בכיכובה של אלן דג'נרס. נראה סימפטי, אולי אני אצפה בזה.

והטריילרים הנוספים לסרטי 2014 שעלו החודש (אלוהים אדירים היו הרבה מהם):
כוכב הקופים: השחר
גודזילה
Jupiter Ascending
ספיידרמן המופלא 2
300: עליית האימפריה
Edge of Tomorrow
אינטר-סטלר
רחוב ג'אמפ 22
ברוכים הבאים לאתמול
הדרקון הראשון שלי 2
מלון גרנד בודפסט