ונום מחפש את הטורף בבית עם שעון בקירות (ועוד טריילרים)

לקט טריילרים חדש עם ג'ק בלאק, קייט בלנשט, אנדרו גארפילד, ג'ון צ'ו, ג'ייקוב טרמבלי והלשון של ונום.

מחפש/Searching  חיפוש, ומסתבר שהוא ייצא בארץ

"מחפש", סרט שהוקרן בסאנדנס וזכה לביקורות ממש טובות, נראה כמו הגרסה הטובה של Unfriended ("הסר חבר"): סרט שמתרחש כולו על מסך המחשב אבל במקום להיות עוד סרט סלאשר בתחפושת אחרת כמו "הסר חבר", "מחפש" נראה כאילו הוא משתמש בתבונה בגימיק שלו כדי לספר סיפור מעניין בצורה ייחודית, עם מתן אפיון ועומק לדמויות יותר מ"הגיבורה הראשית", "החבר שלה" ו"זה עם הבלנדר". ולכל זה אפשר להוסיף את ג'ון צ'ו בתפקיד ראשי, שזה תמיד דבר טוב.

הטורף

מצד אחד: רימייק זה כמעט תמיד רע. מצד שני: שיין בלאק.
מצד אחר: לא היה שום סרט טוב שבו הופיע הטורף חוץ מ"הטורף" המקורי. אבל עדיין מצד שני: שיין בלאק.
מצד נוסף: הטריילר נראה סופר לא מעניין. ומצד שני: אוקיי, אבל… שיין בלאק? אוף, לא יודע. הטריילר הזה לא נראה טוב. נותר רק לקוות שמדובר על מחלקת פרסום כושלת, ולא על סרט משעמם.

 

כוח הטיטאנים בסרטים/ Teen Titans Go! To the Movies

אם לא הספיק לכם דדפול אחד השנה, אני מקווה שיש לכם כוח לעוד חמישה כאלה, כי הנה הטריילר החדש של "כח הטיטאנים בסרטים", שנראה כמו התשובה לשאלה "מה אם היינו עושים את דדפול אבל לקהל של ילדים בני 8, אבל כאלה שמשום מה בכל זאת מכירים את דדפול?".

ונום

לכל האנשים שהתבאסו שלא היה ונום בטריילר הקודם של הסרט, אז הנה ונום. אני לא יודע אם אתם מתרגשים לראות אותו או לא (לדעתי, הטריילר בסדר), אבל אתם בטח לא מתרגשים לראות אותו כמו האנשים בטאמבלר שממש מתרגשים לראות אותו בקטע ש.. טוב, בקטע שלא נשפוט, אבל וואו, הם ממש מתרגשים לראות אותו.

הבית עם שעון בקירות

"הבית עם שעון בקירות" הוא סרט של אלי רות', וזה מפתיע, כי בניגוד לסרטים האחרים שלו זה נראה ממש טוב. השילוב של קייט בלנשט וג'ק בלאק מעניין ובמפתיע עובד, והוא נראה בדיוק כמו הסרטים האלה לכל המשפחה שלא ממש עושים בימינו – פנטזיות שהן קצת יותר בוגרות מסרטי דיסני, אבל קצת פחות בוגרות מ"שר הטבעות".

מתחת לאגם הכסוף

"מתחת לאגם הכסוף" הוא סרטו החדש והנראה-מגניב-ממש של דייויד רוברט מיטשל, הבמאי של "משהו עוקב אחרי". הוא נראה מדליק, הוא מוקרן בקאן ויש לו את כל הסימנים של סרט שלא יוקרן בארץ חוץ מבאיזה פסטיבל קולנוע ו-מה? הוא יוצא בארץ? בעוד חודש? ולא דרך קולנוע לב? אוקיי. הופתעתי.

ונסיים עם מסר מדדפול. כן, מסע השיווק של "דדפול 2" מפציץ בכל התותחים עם שירים של סלין דיון, הסתחבקויות עם דייויד בקהאם ומה לא, וזה יכול קצת להימאס אבל:
א. בהתחשב בכך שמסע הפרסום הוא החלק הכי טוב בדדפול, מבחינתי שרק ימשיך בסרטונים כאלה.
ב. הפעם הוא מדבר על האירויזיון, מה שמצד אחד ממש מגניב ומצד אחר אומר שהסרטון הזה לא יהיה רלוונטי בעוד יומיים, אז עכשיו זה הזמן האחרון ליהנות ממנו.