בובות, ביופיקים, רימייקים (ועוד טריילרים)

פלטש חוזר והפעם הוא ג'ון האם, סם מנדז חוזר והוא רוצה את כל האוסקרים, ודניאל רדקליף חוזר והפעם הוא ווירד אל.

לילה טוב, אימא | Goodnight Mommy

ג'ון יוסטון אמר פעם שצריך להפסיק לעשות רימייקים לסרטים טובים, ולהתחיל לעשות רימייקים לסרטים גרועים. אני לא חושב שאף אחד שעבד על הסט של הרימייק האמריקאי לסרט האימה "לילה טוב, אימא" חשב על הסרט המקורי כעל גרוע (בטח לא כשהסרט התקבל באופן אוהד למדי), אבל אני מודה שעבורי היה מדובר בפספוס רציני.

לכן, הנוכחות של נעמי ווטס והטריילר הזה מעוררים בי תקווה – אולי הפעם יצליחו לעשות את הסיפור הזה, רק טוב? אולי. אבל כבר התאכזבתי פעם אחת.

מוזר: הסיפור של אל ינקוביק | Weird: The Al Yankovic Story

בגדול, מלחמת הסטרימינג הגיעה לשלב שבו הצירוף "סרט סטרימינג" מעלה לאנשים בראש זכרונות של סרט בינוני שהם העבירו מולו את הערב כי לא היה להם כוח לחפש משהו טוב יותר ממשהו באמת טוב או מעניין. ובכל זאת, ולמרות שמה לעזאזל זה Roku, אין ספק ש"מוזר" הוא אחד הסרטים המצופים שלי לשליש השנה הקרוב.

רק שאלה אחת יש לי ליוצרי הסרט: הולך להיות פסקול עם שירים חדשים של ווירד אל, נכון? נכון??

ונסדיי

לא היו לי שום ציפיות לקראת "ונסדיי" – למרות חיבה כללית למשפחת אדאמס, לא נחוץ לי לראות עוד גרסה שלהם ולמרות חיבה כללית לטים ברטון, לא נחוץ לי לראות יצירות חדשות שלו. ואז הגיע הטריילר לסדרה החדשה הזאת, ו-וואלה, סוקרנתי.

אפילו סוקרנתי מאוד.

פינוקיו (זמקיס, לא דל טורו)

היפוך תפקידים: בעוד שכולם ציפו שבקרב הפינוקיו הגרסה של דיסני תהיה הפחות קריפית, כולנו שכחנו שהם שכרו את רוברט זמקיס, מלך האנימציה הקריפית, למשימה. התוצאה: סיוט ושמו פינוקיו.

בכנות, אם הסרט היה מתמסר לקונספט והיה פשוט סרט אימה על תפלץ העץ הזה, הייתי אולי אשכרה מתלהב.

אימפריית האור

אני לא באמת חושב שסם מנדז לקח ללב את ההפסד שלו ל"פרזיטים" בטקס האוסקר של 2020, ובכל זאת – כשרואים את הטריילר ל"אימפריית האור", הסרט החדש שלו, קשה שלא לדמיין אותו אומר לאקדמיה "אני לא חוזר רק בשביל פרס הבמאי הטוב ביותר. אני חוזר בשביל הכול."

ואם זה לא ברור: נראה מהמם. מתי בארץ.

התוודה, פלטש | Confess, Fletch

בעוד שאני רוצה להיות בעד כל קומדיות הבלשים באשר הן, יש לטריילר הבא כמה בעיות: לא אכפת לי מג'ון האם (כוכב הסרט), מגרג מוטולה (במאי הסרט, שזה שיתוף הפעולה השלישי ברצף שלו עם האם), או מהדמות של פלטש.

אפשרי שלאנשים שכן אכפת, הטריילר נראה חמוד יותר. תעדכנו.

טאר | TÁR

פעם אחרונה שלא היה לי מושג מה קורה בטריילר לסרט שמערב קייט בלנשט ואומנות זה נגמר ב"מניפסטו" המעניין. אני מניח ש"טאר", החדש של טוד פילד ("ילדים קטנים", "בחדר המיטות"), יהיה קצת יותר תקשורתי ממנו, אבל לכו תדעו.

בכל מקרה, לא הבנתי כלום, נראה מדהים.