טריילרים של יום ראשון

סת' רוגן חמוץ, הבנים חוזרים, ובאוסטין כל הילדים בוחרים.

הבנים, עונה 2

האם "הבנים" היא סדרת הטלוויזיה הכי טובה שמשודרת כעת? לא. כנראה שאפילו ממש לא. האם, לעומת זאת, יש לה את הטריילרים הכי טובים? טוב, פה יש סיכוי סביר שהיא מנצחת את המתחרות – או לכל הפחות נמצאת בחמישייה הפותחת.

הטריילר לעונה הראשונה הטעין באנרגיה חדשה לחלוטין את "Wannabe" של הספייס גירלס, ונראה שהטריילר החדש לקח השראה דווקא מ"We Didn't Start the Fire" של בילי ג'ואל. התוצאה: השילוב הנכון של הומור, עריכה וטירוף. ממתק שמזניק את הציפיות לעונה החדשה. עכשיו רק צריך שהעונה תצליח לפתור את הבעיות של העונה הראשונה ולשמור את היתרונות שלה.

העונה השנייה תגיע בתחילת ספטמבר לאמזון פריים.

חמוץ אמריקאי/ An American Pickle

"חמוץ אמריקאי" הוא הסרט החדש של סת' רוגן. כלומר, טכנית של הבמאי ברנדון טרוסט ("The FP" – סרט על עולם פוסט אפוקליפטי שבו כנופיות נלחמות באמצעות גרסה קטלנית של Dance Dance Revolution) והתסריטאי סיימון ריץ' (שיצר את סדרת הטלוויזיה Man Seeking Woman), אבל רוגן הוא הפרצוף הכי מוכר ובולט מכל החבורה הנ"ל. עכשיו, "הסרט החדש של סת' רוגן" הוא בעקרון קומץ מילים שגורם לי לאבד עניין באופן אוטומטי, אבל הפעם נראה שיש פה משהו שונה: סת' רוגן מגלם מהגר יהודי משנות ה-20 שנופל לתוך סיר של חומץ ומשתמר למשך 100 שנה. כשהוא יוצא החוצה הוא יוצר קשר עם בן המשפחה האחרון שנותר לו – שגם אותו מגלם סת' רוגן. תפקיד דרמטי כפול בסרט על יהדות ארה"ב ופערי הדורות והאמונות שלהם. אני לא בטוח שהסרט יהיה טוב – אבל הוא לכל הפחות יהיה מאוד שונה.

מדינת בנים/ Boys State

הטריילר האחרון למקבץ זה הוא טריילר לסוגה שלרוב אין לה טריילרים מעניינים יותר מדי: סרטים תיעודיים. הסרט הוא סרט תיעודי על אירוע באוסטין, טקסס שבו בכל שנה 1,100 נערים מתקבצים מרחבי טקסס וצריכים להקים ממשלה מהיסודות שלה הלאה, במה שנראה כאיזשהו מיקרוקוסמוס לפוליטיקה אמריקאית, או גרסה יותר מכובדת ל"בעל זבוב", ובכל מקרה נראה מאוד משעשע. הסרט יעלה בסטרימינג של אפל באמצע אוגוסט.