אין טריילרים כאלה בבניין האקדמיה

עורכות דין במארוול, בנים, וסרטים גנריים של כריס פראט שהם בעצם סדרות בכלל.

שבוע וחצי חלף מאז פוסט הטריילרים הקודם והרשת כבר הוצפה בכמות לא חוקית של טריילרים נוספים. טוב אולי כן חוקית, אבל לא הגיונית! אוקי אולי כן הגיונית, אבל לא טעימה. כן, זו בהחלט כמות לא טעימה.


הטריילר המדובר מכולם הוא של She Hulk ("שי-האלק"? "היא-האלק"? "הענקית הירוקה"? "שרק 5"?), סדרת מארוול חדשה כי באמת עבר הרבה זמן מאז ששמענו על אחת. לפחות שלוש דקות.

אני בא עם כוונות טובות, ובכל זאת "חמוד" זו המילה הטובה ביותר שאני יכול לתת פה. לולא טטיאנה מסלני אני בכלל לא בטוח שהייתי מתעניין.

כמו כן, כולי תקווה שבדיסני ישייפו מעט את האפקטים כי בינתיים הם לא איי איי איי.

הסדרה תעלה בדיסני פלוס ב-17 באוגוסט והיא תכיל תשעה פרקים במְקום שישה. מצד שני, לכו תדעו. אולי כל פרק יהיה רבע שעה.


סדרה נוספת שנזכה לראות בדיסני פלוס היא "רק רוצחים בבניין" (כן, "רק רוצחים בבניין". תתרגלו) שתחזור לעונה שנייה, ויש טריילר:

שכחתי עד כמה נהניתי מהעונה הראשונה בה צפיתי במרתון של שתיים-שלוש ישיבות – והפעם איאלץ להמתין שבוע בין פרק לפרק כמו איכר במאה ה-18. בכל אופן, אני שמח לראות את שלישיית הפרצופים המקסימה שוב (והפעם בחיזוק קארה דלווין ואיימי שומר) ונראה שיהיה הפעם הרבה פחות אוסקר (דמות חמודה. שחקן לא משהו). אני גם תוהה איזה מסתורין מחכה לנו הפעם, והאם הברק יכה בבקבוק פעמיים.

כפי שהוכרז לפני מספר שבועות, העונה תעלה ב-28 ביוני. בהולו. שזה גם סטאר. שזה גם דיסני פלוס. שזה בישראל!


טיזר ראשון לסדרה "Paper Girls" של אמזון:

הסדרה מבוססת על קומיקס של בריאן קיי. ווהן ("Y: האיש האחרון", "סאגה") ובה צעירות בסוף שנות ה-80 מחלקות עיתונים בפרבר באוהיו, ונקלעות לעימות בין קבוצות יריבות של נוסעים בזמן. נקווה שהאחת הזו לא תבוטל אחרי עונה כמו הסדרה על פי "Y: האיש האחרון". את כל זה אני אומר על סמך מידע חיצוני, כי בטיזר הזה, איך אומרים, אין כלום. נחזיק אצבעות.


טריילר לסרט החדש של נטפליקס, "ראש העכביש" (Spiderhead):

הטריילר עצמו מסקרן אבל לא יודע מה אני קונה פחות: את כריס המסוורת' בתור ארכי נבל גאון או את מיילס טלר כגיבור סרט אקשן. הסרט בכל אופן יעלה בנטפליקס ב-17 ביוני, זמן קצר אחרי שהסרט האחר של הבמאי ג'וזף קוסינסקי – "אהבה בשחקים: מאווריק" – יוצא לקולנוע.


טריילר מלא לעונה 3 של "הבנים":

קצת פחות מגניב מהטיזר שעלה לפני כחודשיים, אבל הטיזר ההוא הציב רף גבוה. העונה תחל שידוריה ב-3 ביוני, ואז גם נגלה האם 10 הדקות הראשונות באמת יהיו "הדבר הכי מטורף שמישהו אי פעם עשה" או שיוצר הסדרה חרטטן בריבוע.


ומסדרת גיבורי-על אחת לאחרת:

"אקדמיית המטריה" היא סדרה שאני נהנה לצפות בה, אבל אחרי כל עונה שמסתיימת אני שוכח מדוע. והטריילר לעונה השלישית (שתעלה במלואה ב-22 ביוני) נראה כמו עוד מאותו הדבר: כיף מופרע ובלתי מזיק שכנראה אשכח כעבור שבוע.


טריילר ל-"אין גברים כאלה" (באנגלית השם הוא BROS), קומדיה רומנטית להט"בית. אני מניח שבסרט עצמו תהיה גם עלילה, אבל הטריילר עושה עבודה טובה בלהסתיר אותה (בימד"ב כתוב "שני גברים עם בעיות התחייבות מתנסים בקשר רומנטי").

נראה מרנין. נגלה אם זה אכן המצב כשהסרט יעלה לאקרנים בסוף ספטמבר.


ולסיום, "רשימת החיסול" (באנגלית: The Terminal List) בכיכובו של העכברוש הפריך האהוב על כולם –  כריס פראט.

כל התלבטות שהייתה לי האם אולי, בכל זאת, אקדיש לכריס פראט שעתיים כשהסרט הגנרי הזה ייצא ב-1 ביולי בפריים וידאו, נמוגה כשבסוף הטריילר למדתי שזו בכלל סדרה. סליחה כריס. אני לא כזה מחבב אותך.