חומוס, אהבה, נקמת מוות, ואפור: אפילו עוד טריילרים

מגוון זמני המתנה לבחירתכם: משנה וחודשיים עד לשבועיים וקצת.

חמישה ימים חלפו מאז פוסט הטריילרים הקודם והנה שוב טריילרים לשלל סרטים. אז יאללה, בואו נצלול.

תור: אהבה ורעם

לא עבר מלא זמן מאז שיצא הטיזר, אבל הסרט יוצא עוד פחות מחודש וחצי אז בהחלט הגיע הזמן לטריילר מלא, הפעם עם מבט רציני יותר על הנבל שלנו: גור שוחט האלים בגילומו של כריסטיאן בייל.

מה אני אגיד? זה נראה כיף, יש לי אמון מלא בוואטיטי, וזה גם נראה מאוד כיף. הזכרתי כבר שזה נראה כיף?

חוץ מהכיף, הערות אקראיות: כמה מהסרט יהיה בשחור לבן? שוב זירת גלדיאטורים? בנוסף, אם בייל ממשיך עם מתודת "שיטת המשחק" שלו, אני מקווה שהוא לא הרג כמה אלים כדי להיכנס לדמות. הייתי בודק מה שלום קונשו.

משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות – חלק ראשון

השבוע עולה לאקרנים הסרט החדש של טום קרוז, "אהבה בשחקים: מאווריק", שזוכה לשבחים מכל עבר (גם כאן בקרוב). זה זמן טוב לשחרר את הטריילר לסרט הגדול הבא של קרוז, שמגיע ממש אוטוטו – תוך פחות משנה וחודשיים!

ההפקה של הסרט הזה הייתה גיהנום שלפי הדיווחים גם ניפח את התקציב לממדים בלתי אפשריים (מה אתם רוצים, הסרטים הללו לימדו אותי ש"בלתי אפשרי" הכוונה היא "ממש קשה אבל בסוף נצליח"). אבל המאמץ השתלם: זה נראה טוב. האקשן של כריסטופר מקווארי הוא אקשן אדיר, והציפיות בהחלט גבוהות.

ובכל זאת, הערה אחת: מילא שאין שמץ רמז על העלילה – אבל יש מצב שהעריכה פה מדי היפר אקטיבית. חיתוכים על חיתוכים על חיתוכים על חיתוכים. במקום לתת משהו טיפה רציף וארוך יש כאן מלא שוטים קטועים שנראים נהדר, אין ספק, אבל זה הרבה לעכל. אולי היה יותר אפקטיבי להתרכז בסצינת אקשן אחת או שתיים.

ואחרי הטריילר, בואו נדבר על הכותרת, או ליתר דיוק על שתי המילים האחרונות שלה. "חלק ראשון"? האם בסוף הסרט טום קרוז מגלה שהמשימה היא אכן ליטרלי בלתי אפשרית וחייבים סרט נוסף כדי לאפשר אותה? או במילים אחרות: כמה מעצבן יהיה הקליף האנגר הצפוי? לפחות הפעם, בניגוד ל"חולית", לא מחביאים את זה.

האיש האפור

ומסרט אקשן גדול אחד, לסרט אקשן גדול אחר, שלפחות יגיע אלינו בזמן הקרוב.

"האיש האפור" מבוסס על סדרת ספרים באותו שם, והוא בעצם הסרט היקר ביותר שנטפליקס הוציאו. או שלא, הם אמרו את זה כבר על חמישה סרטים לפחות. רק שהפעם יש קבלה לבניית הציפיות, כמו שהטריילר צועק היטב כדי שלא תפספסו: הסרט מגיע מהצוות שהביא לנו את "חייל החורף", "מלחמת האזרחים", וכמובן שני סרטי הנוקמים האחרונים.

זה נראה טוב. אקשן "מקורקע" היה ונשאר החוזקה העיקרית של האחים רוסו, וזה נשכח קצת בסרטי הנוקמים שעירבו הרבה יותר אפקטים ומסעות בחלל. אם הם יעשו פה את האקשן המרהיב של 'חייל החורף' אני לא צריך שום דבר חוץ מזה, אבל בהחלט עוזר שגם התסריטאים מקפילי ומרקוס חוזרים. אני גם מחבב את ריאן גוסלינג, ובואו נראה איך כריס אוונס בתור הסוכן הרע. רק חבל שלא נראה את זה על מסך גדול.

חומוס FULL טריילר

תגידו, מתי הפיקו בארץ סרט של גאי ריצ'י בלי שאף אחד שמע על זה?

כבר השתמשתי בפוסט הזה במילה "כיף"? טוב, כן, השתמשתי. אבל האם עשיתי זאת על סרט שנוכל לראות כבר ממש עוד שבועיים וקצת? והוא ישראלי?! כי תקשיבו, זה נראה ממש כיף. רק מה זה השם הזה.

==========

וממש לסיום, כי כייפנו בפוסט הזה יותר מדי אז צריך משהו רציני יותר: הנה הטריילר לסרט החדש של מייקל מקדונה, האח של מרטין והבמאי של "שומר חוק", בכיכובם של ג'סיקה צ'סטיין, רייף פיינס ומאט סמית'. הסרט זכה לשבחים בפסטיבל טורנטו בספטמבר האחרון, והוא נראה… טוב, לא "כיף", אבל מעניין מאוד.

ולא כתבתי על הטריילר החדש (והארוך) ל'אלביס' כי הוא לא כיפי וגם לא מעניין. נקווה שהסרט יהיה יותר טוב.