טריילרים, טריילרים ומשהו שהוא לא טריילרים

הנוסע השמיני עם העיפרון הסגול הוא פינגווין רע חובב פופ-טארט שזקוק לחסד. אולי לדוקטור ביטלג'וס יש אותו.

המסורת מחייבת לפתוח פוסט טריילרים עם טריילר למשהו שקשור בגיבורי-על. אלה הכללים, לא אני כתבתי אותם. אז חבר'ה, "הפינגווין".

שניה רגע נפל לי לרצפה המדריך לתגובות הגנריות שאני אמור להגיב.

אוקיי הנה מצאתי אותו. וואו איזה בוגר זה וואו קולין פארל ממש אי אפשר לזהות אותו מה זה תנו לו אמי כבר עכשיו איזה מטורף לגמרי נראה כמו "הסופרנוס" אבל עם באטמן ותראו איך זה מתרכז במונולוג אפל אחד ארוך כזה כלומר זה יענו איכותי כזה ומתמקד בכתיבה וואו אני כל-כך מתרגש זו סדרת השנה ללא ספק איזה יופי וואו שיגעון וואו.

בכל אופן, אין תאריך. מתישהו ב-2024 ב-HBO Max.


ועכשיו, "ביטלג'וס ביטלג'וס". אם כל סרט המשך יקבל עוד "ביטלג'וס" לכותרת אני מפחד לדעת איך ייקרא הסרט ה-14 בסדרה.

טים ברטון, ג'נה אורטגה והתסריטאים אלפרד גוף מיילס מילר. מה זה פה, עונה שנייה ל-"ונסדיי"?

זהו סליחה, אין לי הרבה מה להוסיף, זה באמת יותר טיזר מטריילר. לא רואים פה הרבה אבל כן נראה שמייקל קיטון נהנה לשוב לנעליים של דמויות אייקוניות שגילם בעבר. זו כנראה שאלה של זמן עד שנראה אותו ב-"בת הנשיא 2: אביה של בת הנשיא".

ספטמבר בקולנועים.


אוקי רם, אתה מסוגל: בלי בדיחות על סטירות בלי בדיחות על סטירות בלי בדיחות על סטירות בלי בדיחות על סטירות. אוקי, קדימה. אז… "בחורים רעים: הכל או כלום".

אחרי שבזבזו את הטייטל "Bad Boys for Life" על הסרט השלישי, וויל סמית וההוא שהוא לא וויל סמית חוזרים לסרט רביעי בסדרת בחורים מי-ישמע-פגשתי-רעים-מהם. לא ראיתי סרט אחד בסדרה והטריילר הזה לא גורם לי לפקפק בהחלטה.

יוני בבתי הקולנוע.


ונמשיך עם "הקרב על הפופ-טארט".

אותי ג'רי סיינפלד (שגם כתב וביים את הסרט) מצחיק בערך כמו רשימת הרכיבים של מעדן דניאלה לכן איזה יופי שהוא מצא לנכון לעטוף את עצמו באנשים מוכשרים באמת (ואיימי שומר). ונכון שזה נראה מטומטם אבל אני אוהב דברים מטומטמים כל עוד הם נעשים היטב – ולפי הטריילר, הדבר המטומטם הזה נראה טוב, בניגוד ללחי של כריס רוק אחרי שוויל סמית' סטר לו איי שיט נו באמממממת הייתי קרוב אוף.

3 במאי בנטפליקס.


מהטיזר של "סוג של חסד", הסרט החדש של יורגוס לנטימוס שיוצא בדיוק בזמן להכות בברזל האוסקר בעודו חם – לא תבינו כלום. אבל הוא נראה מגניב (בניגוד לתמונה למטה שנראית כמו דרמת אינדי אירוטית). ולא שזה הוגן במיוחד כי Sweet Dreams (Are Made of This) הופך כל דבר למגניב.

בא לי לראות את זה עוד מאה פעם.

21 ביוני בבתי הקולנוע.


ויש סרט חדש של "הנוסע השמיני" בדרך, כזה שנראה כי חוזר לשורשים של האימה, ואם זה לא ניכר מהטיזר, זה ברור מבמאי "לא לנשום" ו"מוות רצחני" פֶדֶה אלוורס שמביים את הפרויקט.

טוב, חמוד, מה אגיד.

הסרט, שיכול להיקרא גם "הנוסע השמיני 1.5" כי הוא מתרחש בין הסרט הראשון לשני, יעלה בבתי הקולנוע באוגוסט.


וספר הילדים הידוע בישראל בתור "אהרון והעיפרון הסגול" הופך לבלוקבאסטר הוליוודי כי זה העולם שאנחנו חיים בו תתרגלו.

טוב.

כלומר, לא טוב, אבל טוב.

כלומר, טוב, לפחות זה הביא פרנסה ללא מעט אנימוטרים ישראלים אז אולי ממש קצת טוב.

אבל רק ממש קצת.

אוגוסט בבתי הקולנוע.


יש פה אנשים שאוהבים דוקטור הו. אני לא אחד מהם, כי לא ראיתי, אבל הנה הטריילר שמציג את הדוקטור החדש ושאני בטוח שאין לגבי הטריילר הזה שום ויכוח או עוררין וכולם מקבלים אותו באהבה ובהבנה.

לא יודע מה הבעיות שלכם לי זה נראה בסדר.


ונסיים אמנם לא עם טריילר, אבל כן משהו די קצר: "העכביש שבפנים: סיפור ממד העכביש", סרט קצר בן 6 דקות שמתרחש בין שני הסרטים שיצאו (של ממד העכביש, כן? לא של הנוסע השמיני). לא מדובר במשהו בומבסטי וגדול מהחיים וגם אין בו כל-כך הרבה ספיידרמן. אלא רק נער אחד שמתמודד עם החיים.