טריילרים: הילדים (לא) בסדר

נוקמים, צבים, מנורת קסמים ושני טריילרים עם אותו השיר.

השבוע התקיים פסטיבל SXSW השנתי בטקסס, בו בין היתר גם מוקרנים כל מיני סרטים מעניינים. בנוסף להתקרבות עונת הקיץ, יצא שקיבלנו כמה טריילרים של דברים מסקרנים שיגיעו בחודשים הקרובים.

הנוקמים: סוף המשחק

אלוהים אדירים, איך זה אפשרי שסרט כזה ענקי יוצא עוד חודש וחצי ואין לי שביב של מושג מה קורה בו?! זה כל-כך מוזר. ואני כמובן מתכוון ל'מוזר' בקטע הכי טוב שאפשר. סרטים אחרים היו נותנים טריילר כזה בתור טיזר ראשון, וחודש וחצי לפני מוציאים טריילר מפורט שחושף את כל עלילת הסרט. אבל לא מארוול. לא מארוול.

 

אלאדין

אחרי שני טיזרים שלא התקבלו הכי טוב (בלשון המעטה) ברחבי הרשת, דיסני מנסים להרגיע את מעריצי סרט האנימציה ואומרים: תראו, זה כמו הסרט המצויר! זה האלאדין שאתם מכירים! עם קוף וג'יני ושירים ו…ריקודים בוליוודים? אני לא זוכר את זה מהסרט המקורי…

הבחירה בגיא ריצ'י לביים את הסרט עדיין מוזרה ומדאיגה אותי, כי לפי "קינג ארתור" נראה שאספקטים על-טבעיים בסרטים זה פחות הקטע שלו. ואני מצטער, אבל כל הויזואליה של הסרט נראית מפוקפקת: "מערת הקסמים" כאן עלובה ביותר והתלבושות נראות כאילו הגיעו מארון הבגדים של הפסטיגל. בנוסף, ברגע שיסמין התחילה לשיר, לא יכלתי שלא לחשוב על זה.

 

ילדים טובים

מה שמעצבן אותי בטריילר זה שהבדיחה הכי מוצלחת בו נמצאת בהתחלה ואינה חלק מהסרט. כל השאר נראה כמו רימייק של "סופרבאד", רק עם גיבורים צעירים יותר. מקווה שהסרט יהיה קצת יותר מתוחכם ולא יתבסס רק על הומור של "ילדים מקללים ועושים דברים של מבוגרים זה מצחיק".

 

חורשות את הלילה

אוקיי, גם זה מזכיר קצת את "סופרבאד", אבל הפעם עם נשים! ו…רגע אחד, גם ב"ילדים טובים" וגם כאן משתמשים באותו השיר. כלומר, מן הסתם זה לא חריג ששיר מסויים יופיע בכמה טריילרים, אבל לא זכור לי מקרה שבו אותו שיר הופיע בשני טריילרים שיצאו ליטרלי באותו יום ועם פרמיס לא מאוד שונה. עוד דבר מעניין: את הסרט ביימה השחקנית אוליביה וויילד.

 

מה הסיכוי?

בין כל הדברים שהוא מפיק, מפתיע שלסת' רוגן עדיין יש זמן גם להיות שחקן. לא חושב שראיתי אותו על מסך מאז תפקיד משני ב"חי בסרט". עכשיו הוא חוזר, לצד שרליז ת'רון, בסרט על מישהו שמפתח מחדש קשר עם השמרטפית שלו מהילדות, שכיום רצה לנשיאות ארה"ב. את הסרט מביים ג'ונת'ן לווין, שכבר נהפך לשותף קבוע של רוגן ("50/50", "הלילה שלפני").

 

טריילר בונוס: באטמן נגד צבי הנינג'ה

אחרי שנלחם בסופרמן, עזר לסקובי-דו והיה נינג'ה ביפן העתיקה, רק הגיוני שהשלב הבא בעלילותיו של באטמן יהיה לפגוש את צבי הנינג'ה. וכמו במקרה של סופרמן, נראה שה"נגד" הזה ימשך בדיוק כמה דקות עד שהם יאחדו כוחות נגד אויבים אחרים, אבל נקווה שהפעם הקרב יפסק בצורה קצת פחות מגוחכת ממה שהיה ב"באטמן נגד סופרמן". בעצם, על מה אני מדבר, זה סרט מצוייר על באטמן וצבי הנינג'ה. ברור שהוא יגמר באופן פחות מגוחך ממה שקרה ב"באטמן נגד סופרמן".