טריילר: הדרקון הראשון שלי 2

הטריילר של סרט ההמשך נראה נהדר - אבל האם הוא מספיילר יותר מדי?

מטר הטריילרים הזה פשוט לא נפסק. זה כמו כריסטמס! בעצם, זה בדיוק מה שזה. לא משנה.

במקרה הזה, הטריילר נהדר, אבל הוא מגיע עם אזהרה. לפני כמה ימים, נפוצה שמועה לפיה יוצרי "הדרקון הראשון שלי 2" מאוד לא אוהבים את הטריילר הזה, משום שהוא מכיל ספוילר גדול ל"טוויסט" שלא אמור להתגלות עד שלב מאוחר בסרט. ההפקה והשיווק הם, כידוע, שני עולמות נפרדים לחלוטין שלא תמיד מסכימים זה עם זה, ובמקרה הזה – השיווק ניצח, והטריילר יצא עם הספוילר, למרבה זעמם של האנשים שממש עבדו על הסרט הזה. חשוד עוד יותר: אחד הפוסטים הראשונים (אם לא המקור) שסיפר על כך נעלם מהרשת באופן מסתורי זמן קצר אחרי שפורסם. אבל האזהרה נשמעה.

אז עכשיו הטריילר עצמו הגיע. באומץ רב הקרבתי את עצמי וצפיתי בו, ואני מוכן לומר את הדברים הבאים:
א. איזה יופי של טריילר! הסרט נראה מעולה. אני בהחלט מחכה לו.
ב. די ברור איזה פרט עלילה שמתגלה כאן מעורר את הרעש. זה בהחלט נראה כמו ספוילר. לא ברור עד כמה הוא משמעותי, מתי הוא יתגלה בסרט עצמו או האם הוא לא יהיה צפוי לחלוטין. אולי יש פה הרבה רעש על כלום, אני לא יודע. אבל מה שהכי מעצבן הוא שזה נראה מיותר לחלוטין: הטריילר פשוט לא צריך את הספוילר הזה. הוא היה עובד מצוין גם בלעדיו. וזה כל כך מטופש שאותה חברה שכל כך פרנואידית בקשר לגילוי "בלתי מורשה" של פרטים מתוך הסרט שהיא שולחת לי מכתבי איום אם אני מעז לפרסם את התמונה הלא נכונה (הם עשו את זה!) מסגירה את אותם פרטים, והרבה יותר מזה, באופן רשמי שקשה לחמוק ממנו.

למזלנו, אנחנו באינטרנט. בזמן הקצר שעבר מפרסום הטריילר, מישהו (מהבלוג Berk's Grapevine) כבר ערך את הטריילר ויצר גירסה נטולת-ספוילר. אתם יכולים לצפות בה כאן, לפחות עד שפוקס ידרשו להסיר אותה בטענה שאסור לצופים לדעת פחות מדי, או איזה בולשיט אחר.

ולמעוניינים – זהו הטריילר בגירסה הרשמית, כולל ספוילרים.

מטר הטריילרים – טריילרים לסרטי 2014 שהגיעו במהלך דצמבר:

כוכב הקופים: השחר
גודזילה
Jupiter Ascending
ספיידרמן המופלא 2
300: עליית האימפריה
Edge of Tomorrow
אינטר-סטלר
רחוב ג'אמפ 22
ברוכים הבאים לאתמול