דמדומים: שחר מפציע, טריילר

וגם, בלי שום קשר, הזוכים בפרסי הקולנוע של MTV. בחיים לא תנחשו מי זכה

אין מה להגיד שכבר לא נאמר, חוץ מוואו, אני לא מאמין שהסרט הזה אשכרה קיים. ועומד להיות מוקרן. בבתי קולנוע. שבהם אנשים יצפו בו. בעיקר ילדות קטנות.

אה, וזה מתרחש בריו. מה יש לכולם עם ריו השנה?!

במקרה שפספסתם: העלילה של הספר הרביעי בסדרת "דמדומים" כל כך מופרעת שבמשך די הרבה זמן – אפילו אחרי שהתברר שסרטי "דמדומים" הם מכונה משומנת לייצור כסף – המפיקים היססו האם להסריט אותו. בסופו של דבר, כמובן, הכסף ניצח (ברצינות, אתם יודעים כמה הם מרוויחים מסרט של "דמדומים"? זה לא שהסרטים האלה יקרים להפקה) והספר לא רק הוסרט אלא פוצל, במסורת הארי פוטר, לשני סרטים.

יש סיבה לכך שהטריילר הזה שוחרר בדיוק אתמול: אתמול חולקו פרסי הקולנוע של MTV, או בכינוי הנכון יותר שלהם היום, ארוע ההשקה השנתי של היח"צ של "דמדומים". פרסי הקולנוע של MTV אף פעם לא היו פרס מאוד רציני, אבל פעם היתה להם משמעות כלשהי. עכשיו המשמעות היחידה שלהם היא "OMG דמדומים". המועמדים לפרס הסרט הטוב ביותר היו ארבעה מהסרטים הטובים של השנה ("הרשת החברתית", "התחלה", "הארי פוטר 7א", "ברבור שחור"), ו"דמדומים". וכמובן ש"דמדומים" זכה. כפי שהוא זכה בכל פרס אחר שלו היה מועמד, כפי שזכה בשנה שעברה ובזו שלפניה, וכפי שיזכה (זהירות ספוילר) גם בשנה הבאה.

זאת רשימת הזוכים המלאה, אם זה מעניין אתכם. והיי, בפרסים המעטים שלא הלכו ל"דמדומים" יש דווקא כמה החלטות ראויות – אמה סטון ניצחה את האידיוט עם הזקן ב"ההופעה הקומית הטובה ביותר", וקלואי גרייס "היט גירל" מוריץ קיבלה שני פרסים.