ונום, דדפול וג'סיקה ג'ונס נכנסו לטריילרים

דדפול עדיין מצחיק, ג'סיקה ג'ונס עדיין קשוחה וטום הארדי עדיין מדבר במבטאים מצחיקים.

שלושה טריילרים יצאו ביומיים האחרונים שבכולם נמצאים אנשים עם כוחות על, ובכל זאת הם שונים לחלוטין אחד מהשני. זה נחמד לדעת ש"גיבור על" זה לא ישר מחייב כיצד הסרט יראה, ושאפשר לראות כמה וריאציות על אותו בסיס התחלתי. זה היה ככה שנים בקומיקס, כמובן – אבל נראה שרק בשנים האחרונות אנחנו מתחילים להרגיש את זה גם בקולנוע. נתחיל מהמוצלח ביותר ונרד לאט לאט באיכות.

דדפול 2

זה יהיה מאוד מבאס כש"דדפול 2" ייצא, כי זה אומר שלא יהיה יותר טריילרים של דדפול – שהם בקלות הדבר הכי טוב בנוגע לסרטים האלה. אחרי הטריילר הקודם הקצת הזוי מדי לטעמי, מגיע הטריילר החדש והוא נפלא. הוא אומר לי מעט מאוד על הסרט, זה נכון – אבל למי אכפת. אם עד יציאת הסרט, "דדפול 2" מספק לי עוד איזה 3-4 טריילרים כאלה את שלו הוא לחלוטין עשה.

ג'סיקה ג'ונס: עונה 2

הסדרות נטפליקס של מארבל הן תוצר שמדרדר ככל שהזמן עובר. אם בתקופתו של "דרדוויל" הראשון, הייתה הסכמה די גורפת שמדובר במוצר מרענן ונהדר שאנשים לא הפסיקו לדבר עליו – עד "המגנים" נראה שרוב ההייפ והבאזז יצא מהסדרות האלה. ובכל זאת, אנשים אוהבים את ג'סיקה ג'ונס, כי איך אפשר שלא. לפי הטריילר, העונה השנייה תתמקד קצת בעברה, שזה לא הכי מדהים מבחינתי, אבל היא תתמקד גם בה מכסחת לאנשים בצורה, וזה דווקא נחמד. אה ויש בו איש מוחא כפיים באיטיות שהוא כנראה קילגרייב מהעונה הקודמת, אבל אני הולך לקוות שזה לא. אף אחד לא צריך עוד "שרלוק" . בוא נקווה שמדובר רק בהזיה או משהו אחר בסגנון.

ונום

אין הרבה דברים טובים לומר על הטריילר הזה: המבטא האמריקאי של טום הארדי מזעזע, ומכיוון שרוב הטריילר הוא "טום הארדי מדבר על רקע סצנות לא קשורות" אז עיקר הרושם שלי ממנו הוא "וואו, המבטא של טום הארדי ממש מזעזע". יש אנשים שמתלוננים ברשת על כך שלא ראינו את ונום – אבל עם זה אני דווקא בסדר. זה אומנם לא עושה את העבודה שלו כטיזר בכלל, אבל אני חושב שרובנו מעדיפים שטריילרים לסרטים יגלו פחות מאשר שהם יגלו יותר. ובכל זאת, מדובר בסרט שהטריילר לא מצליח לעורר בו עניין. טוב, ניפגש בסיבוב הבא.