תציעו ביופיק פוליטי ישראלי ו(אולי) תזכו בכרטיסים להקרנת טרום בכורה של "סגן הנשיא"

ואם הכותרת לא מספיק ברורה, אז בפוסט יש הסבר יותר מפורט.

ביום חמישי הבא (10.1) ייצא "סגן הנשיא" – סרטו של הבמאי אדם מקיי ( "והרי החדשות", "מכונת הכסף") שמתהדר בקאסט מעולה (כריסטיאן בייל, סאם רוקוול, איימי אדאמס, סטיב קארל) ובאזז אוסקרי. הסרט ממשיך את הקו של סרטו הקודם של הבמאי – ביוגרפיה קומית ארסית וכועסת על נושא פוליטי מהעשור הקודם, והפעם: הביוגרפיה של סגן נשיא ארה"ב לשעבר, דיק צ'ייני – דמות שנויה במחלוקת בלשון המעטה. את צ'ייני מגלם כריסטיאן בייל תחת איפור כבד ותוספת קילוגרמים מכובדת. מוזמנים להתרשם מהטריילר בעצמכם:

לכבוד יציאת הסרט, תערך הקרנת טרום בכורה מיוחדת ביום שני ה7.1 בשעה 21:30 ביס פלאנט איילון ואתם יכולים לזכות בכרטיס זוגי להקרנה. איך? אז ככה:

"סגן הנשיא" מצטרף למסורת של סרטים על מנהיגי ארצות הברית – "לינקולן", "ניקסון", "W.", וזה לפני שאנחנו מדברים על הסרט שמתאר את הדייט הראשון של ברק ומישל אובמה. גם לבריטים לא חסרים סרטים על מנהיגים מעברם הרחוק והקרוב ("שעה אפלה", "המלכה") אבל נדמה שדווקא בארץ קצת חסר פה איזה סרט על המנהיגים, השרים, חברי הכנסת ושאר הדמויות הצבעוניות שקישטו את תולדות המדינה שלנו ב-70 השנים האחרונות.

אז בשביל לזכות בכרטיסים להקרנה, תציעו את הביוגרפיה הקולנועית הפוליטית הכי נחוצה בקולנוע הישראלי – מי? באיזה תקופה בחייו? מה הסגנון? מי מגלם אותו? מי מביים?

עשרת התגובות עם הכי הרבה לייקים (ושרוצות ויכולות להגיע להקרנה בתאריך הנקוב) יזכו בכרטיס זוגי. התחרות תיסגר במוצאי שבת בחצות.

ארבע הערות נוספות:

1. יש סצנת פוסט קרדיטים לסרט, לידיעת הקהל הרחב.

2. לזוכים – אני אשלח מייל ביום ראשון עם בקשה לשם שלכם על מנת שתוכלו להיכנס להקרנה. אנא תנסו לענות כמה שיותר מהר על מנת שאוכל לשלוח למארגני ההקרנה (או לחלופין, לרשום את השם בתגובה).

3. כרגיל, גם מי שלא רוצה להגיע להקרנה (ולא רוצה לזכות בכרטיסים ולהעביר למישהו) אבל יש לו רעיון נפלא מוזמן להשתתף, אבל אז אנא תציינו שאתם לא מעוניינים בכרטיסים.

4. התגובות מן הסתם עלולות להיות נפיצות. נא לשמור על טון מכבד הן בהצעות (כלומר, "פולטיקאי כלשהו בגילום בבון כי זה בעצם מה שהוא!" זה פחות לעניין) והן בתגובות להצעות. התחרות אינה קריאה להפוך את האתר למקום התנצחות פוליטי, אלא קריאה לדבר על דמויות בפוליטיקה המקומית שהן חשובות, מעניינות או בעל סיפור מטורף ולכן מגיע להן סרט, בלי קשר לשום דבר אחר.

ושיהיה בהצלחה לכולם.