נבלמגדון: טורניר נבלי דיסני

מתחילים. כלומר, בשישי, אבל הנה מקום מסודר לקרוא בו על החוקים וכאלה.

שלום וברוכים הבאים לנבלמגדון של עין הדג.

מדובר בתחרות שבה 32 מרשעים ומרשעות יתחרו על ליבו של הקהל (אתם) בשורה של תחרויות אחד-על-אחד. מבנה התחרות זהה בדיוק לכזה של מונדיאל או סינמונדיאל: הנבלים מחולקים ל"בתים" של ארבעה, ובתוך כל בית נערכים שישה משחקים, כך שכל נבל נפגש נגד כל נבל אחר מהבית, כך שאפילו אם הפסדת במשחק אחד, יש לך סיכוי להחזיר את הכבוד שלך בשני המשחקים האחרים. שני הנבלים שיגיעו למקומות הראשונים בכל בית יעלו לשמינית הגמר – ומשם כבר אין חזרה: כל משחק הוא המשחק המכריע. מי שמפסיד – עף. המתחרים ינופו עד שנגיע לגמר, בו נגלה מיהו הזוכה. למי שפספס, אפשר לקרוא מעט על זהות המתחרים וכיצד נבחרו כאן וכאן.

מהם חוקי המשחק?

32 הנבלים חולקו לשמונה בתים. בכל פעם יעלה למגרש זוג נבלים שנמצאים באותו הבית יחד כדי להתחרות בסקר אחד-על-אחד. הנבל הזוכה בסקר יקבל שלוש נקודות והנבל המפסיד – 0. תיקו ייחשב פער שקטן מ-10 אחוזים. כלומר, אם התוצאה היא 45%-55% לטובת אחד מהמועמדים,זה ייחשב ל"תיקו" וכל אחד מהנבלים יקבל נקודה אחת. במקרה של מספר נקודות זהה, העדיפות בדירוג בטבלה תינתן לנבל שמספר הקולות הכולל שקיבל בסקרים שבו השתתף היה הגדול יותר. כל אחד מהסקרים יישאר פתוח למשך לא יותר (ואולי פחות!) מ-24 שעות, וייסגר ללא התראה מוקדמת.

לאחר סיום כל משחקי שלב הבתים, המועמדים יוצלבו למשחקי שמינית הגמר, בהם כל נבל שהגיע למקום ראשון בבית כלשהו ישחק נגד נבל שהגיע למקום שני בבית אחר. למשל: הזוכה בבית א' ישחק נגד הסגן של בית ב'; הזוכה בבית ב' ישחק נגד הסגן בבית א', הזוכה בבית ג' ישחק נגד הסגן בבית ד' וכו'. הזוכים בשלב שמינית הגמר ימשיכו אל רבע הגמר, וכן הלאה – עד למשחק הגמר. בשלב זה, התיקו מצטמצם משמעותית וחוזר לתוצאה של 50% לכל אחד מהצדדים. במקרה כזה, השופטים יכריעו האם צריך לעבור לפנדלים, או שיש מספיק קולות לאחד הצדדים כדי שזה ייחשב ניצחון לכל דבר ועניין. לאחר קבלת הפנים הקרירה לפנדלים בצורתם הקודמת, במידה ונצטרך פנדלים הפעם, נפנה לשיטה אחרת.

שימו לב – אתם רשאים להצביע פעם אחת. במקרה של חשד כלשהו להצבעות כפולות, משולשות, מחומשות, מעושרות וסתם לא כשרות, אנחנו רשאים לפסול, להסיר ולמחוק כל קול שנראה לנו לא לעניין.

התחרות תתחיל מחרתיים, ביום שישי ולאחר מכן יהיו לנו שבוע עמוס של שלב הבתים, שבו בכל יום יהיו 6 משחקים ואז מעבר לשמינית הגמר וכן הלאה וכן הלאה. שיהיה לנו נבלמגדון נהדר ושהנבל ה…טוב? רע? יותר ינצח.

ותודה לקסם על כל העזרה הגרפית עם הפרוייקט.

אלה הם הבתים:

בית א'
מקום נבל ניקוד
1 ג'פאר 9
2 קרואלה דה ויל 6
3 אדגר באלתזאר 3
4 ביל סייקס 0
בית ב'
מקום נבל ניקוד
1 גסטון 9
2 קלייטון 6
3 הצייד 3
4 מקליץ' 0
בית ג'
מקום נבל ניקוד
1 מליפיסנט 5
2 איזמה 5
3 שן יו 5
4 רטקליף 0
בית ד'
מקום נבל ניקוד
1 אורסולה 9
2 האדס 6
3 הרוכב חסר הראש 1
4 המלך המקורנן 1
בית ה'
מקום נבל ניקוד
1 פרולו 9
2 האנס 2
3 גוב ודוריס 2
4 ד"ר פאסיילה 2
בית ו'
מקום נבל ניקוד
1 סקאר 9
2 שירחאן 6
3 בלוות'ר 3
4 רטיגאן 0
בית ז'
מקום נבל ניקוד
1 קפטן הוק 9
2 גותל 6
3 ליידי טרמיין 3
4 רוברט קלהאן 0
בית ח'
מקום נבל ניקוד
1 המלכה הרשעה 9
2 מלכת הלבבות 6
3 קינג קנדי 1
4 הנסיך ג'ון 1

 

תגיות: