טריילר: וונדר וומן (וליגת הצדק גם!)

Gal Gadot בטריילר הרשמי הראשון לסרט הסולו שלה, וגם טריילר ל"ליגת הצדק" שמצליח, למרות הכל, לעורר אופטימיות זהירה

קומיק-קון בסן דייגו נערך בימים אלה, וזה אומר שגיבורי העל ושאר הפרנצ'ייזים של השנה הקרובה מציגים את מרכולתם לקהל הגיקים, ומשננים, שנהיה לדדפול ולא לארבעת המופלאים. מוצג עיקרי השנה הוא העולם הקולנועי של DC, שנורא נורא מתאמצים להוכיח עכשיו לכולם שזוועת "באטמן נגד סופרמן" היתה עניין חד פעמי ובעצם מעכשיו הם יהיו אחלה. והטריילר של "וונדר וומן", בכיכובה של Gal Gadot, נראה כמו צעד בכיוון הנכון.

קודם כל, אני חוזר בי מכל הסקפטיות שלי בנוגע לגל גדות. היא נראית כאן כמו ליהוק מושלם. אם רק הסרט יקיים את ההבטחה של הטריילר, היא תהיה לא סתם ישראלית בתפקיד גדול, אלא הוונדר-וומן הדפניטיבית, הכריסטופר ריב של הדמות הזאת.

חוץ מזה, הטריילר נראה נהדר ויזואלית, מעוצב מקסים וכולל הרבה אקשן בהילוך איטי, ו-וואו, עצרו שם. אני הרגע תיארתי כל טריילר לסרט של זאק סניידר. ובמקרה הזה, זה מדאיג. סניידר אמנם לא מביים את הסרט הזה (הבמאית היא פאטי ג'נקינס, שעשתה את "מונסטר" ומאז כמעט כלום), אבל רוחו עדיין שורה על כל היקום הקולנועי הזה. ועל טריילרים של זאק סניידר אי אפשר לסמוך. וכן, השימוש בהילוכים איטיים ובולט-טיים נראה אפילו בטריילר קצת מוגזם.

הקטע השני ש-DC הביאו לקומיק-קון לא נקרא רשמית "טריילר", למרות שזה בדיוק מה שהוא, אלא רק "הצצה ראשונה", לסרט "ליגת הצדק".

הו וואו. יש פה גיבורי על שונים והם מדברים אחד עם השני! ויש בדיחות! יש כימיה וכאלה! זה ממש כאילו הם ויתרו על הרצינות והקדרות והחשיבות העצמית והרצח שעבדו להם כל כך טוב ב"באטמן נגד סופרמן" והחליטו לעשות, טפו, סרט של מארוול!

ושוב, בעייתי להודות בכך מכיוון שזה כן סרט של זאק סניידר, אבל זה נראה טוב. הפלאש הזה מעולה.

אה, כן, ויש גם פוסטר של וונדר וומן.

ww

ובנוסף לכל זה יש גם "יחידת המתאבדים" שיוצא בקרוב ונראה טוב, אז בכל הנוגע ל-DC… אופטימיות זהירה? מאוד זהירה? ממש ממש זהירה? כאילו, אנחנו באמצע שדה מוקשים ובכל צעד עלולים להתפוצץ אבל אם נשרוד נקבל סוכריה זהירה?