טריילר אחרון – אקס-מן: העתיד שהיה

בסבנטיז, גבר עם שיער פנים מוזר מנסה לגרום לחברים ותיקים להתאחד לעוד סיבוב הופעות אחרון

אני לא יודע, כמובן, אם הטרייילר הזה באמת יהיה האחרון. יש עוד טיפה יותר מחודש עד שהסרט ייצא, ובמשך חודש אפשר להוציא עוד חמישה טריילרים, שבע סצינות בלעדיות ו-18 פיצ'רים "מאחורי הקלעים" שמורכבים מקטעים מתוך הסרט. רק תראו את "ספיידרמן המופלא 2" (ברצינות, אני יודע שאני חוזר אליו כל הזמן, אבל לעזאזל, אני די בטוח שאורכם הכולל של הקטעים ששוחררו לרשת מתוך הסרט הזה הוא עכשיו יותר מהסרט עצמו). בואו נאמר שזה הטריילר האחרון של "אקס-מן: העתיד שהיה" שאני הולך להתייחס אליו. יותר מזה – זה יותר מדי.

אבל את זה עדיין שווה לראות. זה כיף! "אקס-מן" היא סדרת סרטים על קבוצת גיבורים, והטריילר הזה מתייחס לאחד הקטעים הכיפיים של סרטים כאלה – "להקים את הלהקה". בסרט הקודם אקסבייר ולנשר עשו את הסקאוטינג, הפעם וולברין הוא זה שנודד בין כולם ומנסה לשכנע את מגניטו ואקסווייר לשיר שוב ביחד, את מיסטיק לנגן בס ואת ביסט לתופף. וזה בסבנטיז, אז בכלל.

השבוע גם עלה לאוויר האתר הויראלי המצוין "25 רגעים" המתאר את ההיסטוריה של המונטנטים לאורך המאות ה-20 וה-21, כולל פרטים שכבר הופיעו בסרטים הקודמים, וגם כאלה שלא. יש פה כל כך הרבה היסטוריה שאולי עדיף באמת ללמוד את החומר מראש.