הוסיפו זומבים ליצירה ו(אולי) תקבלו כרטיסים לדאבל פיצ'ר זומבים

המבצע בשביל כל מי שראה פעם סרט וחשב "צריך יותר זומבים".

למקרה שפספסתם, אנחנו עושים דאבל פיצ'ר של שני סרטי זומבים: "המתים אינם מתים" ו"מתים בחתיכה אחת". אתם יכולים לשלם על הכרטיס שלכם כמו בני-תמותה, או להשיג אחד בדרך יותר מגניבה.

בשנת 1813 פורסם ספרה המפורסם של ג'יין אוסטן, "גאווה ודעה קדומה". בסוף העשור הקודם, עורך ספרים בשם ג'ייסון רקולאק הצליב בין יצירות ספרותיות ברשות הציבור ויצורים מפלצתיים והציע לסופר שהכיר בשם סת' גרהאם-סמית' לכתוב ספר עם השם "גאווה ודעה קדומה וזומבים". גם יצא מזה סרט מבדר למדי. אבל כנראה שיש עוד כמה יצירות שהיו קצת מלהיבות יותר לו היו בהן כמה מתים-חיים. כמו מה? תגידו לי אתם.

בחרו יצירה כלשהי מהתרבות הפופולרית – סרט, ספר, משחק וידאו – שלדעתכם היה טוב יותר עם זומבים. אם יש לכם רק שם קליט זה גם טוב, אבל עדיף לפרט קצת על דברים כמו איך הנוכחות של זומבים משנה את העולם של היצירה והעלילה שלה. אתם מוזמנים להתפרע וללכת על כל דבר, מ"דירה להשכיר" עד "הקלות הבלתי נסבלת של הקיום". עשרת התגובות שיקבלו הכי הרבה פישלייקים (ושרוצים לקבל כרטיסים) יזכו בכרטיס זוגי לאירוע.

אפשר להשתתף גם אם אינכם מעוניינים בכרטיסים, אבל אז בבקשה ציינו זאת בתגובה. אם התעצלתם ללחוץ על הלינק למעלה, ההקרנה תתקיים ביום חמישי, ה-20 ליוני, בשעה 20:00 בסינמטק הרצליה. יש גם אירוע פייסבוק.

התחרות תהיה פתוחה עד יום שלישי הבא (18/6) ב-20:00.

לסיום, בשביל קצת השראה – סרטון הפתיחה למוד במשחק "Call of Duty" בו זומבים מתפרצים לישיבה של ג'ון פ. קנדי, פידל קסטרו, ניקסון ורוברט מקנמרה.