הקריסטל האפל: עידן המרד
The Dark Crystal: Age of Resistence

פריקוול לסרטו של ג'ים הנסון משנות ה-80. שלושה גלפלינגים מגלים את הסוד שמאחורי כוחם של גזע הסקקסיס, ומתחילים במסע להתחיל במרד ולהציל את עולמם.[

תאריך הפצה בארה"ב: 30/08/2019
תאריך הפצה בישראל: 30/08/2019

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מישהו בדק אם במקרה גם אני מופיע בזה?

  כי הולי שיט יש מישהו שלא?

  • לא ממש.

   שלמקו GRAS

   מה שכן, זאת עבודת דיבוב נהדרת, כי הרבה מהם בלתי ניתנים לזיהוי בלי הקרדיטים. כלומר, זה שמארק האמיל הוא מדובב בחסד זה ידוע, אבל סיימון פג פשוט לא נשמע כמו עצמו.

   אבל השיא הוא שני מדובבים שמשחקים רק בפרק אחד בתור צמד חברים, אנדי סאמברג וביל היידר, ואני עדיין בטוח שהתבלבלו בקרדיטים ונתנו לכל אחד את התפקיד של השני.

   1
   Galoofy ?
   • תיקון - הם מופיעים ביותר מפרק אחד

    תומר

    הם מופיעים בארבעת הפרקים האחרונים של הסדרה (למרות שהתפקיד שלהם בפרק השביעי יותר גדול מהתפקיד שלהם בשאר הפרקים). וכן, הדיבוב ממש אבל ממש טוב. באמת חשבתי שסיימון פג הוא המדבב המקורי של צ'יימברלין מהסרט המקורי עד שראיתי את הקרדיטים.

    1
    Galoofy ?
 2. איך נהניתי מהסדרה הזו

  Galoofy

  אני יודעת שמדובר על תכנית שהיא נישתית מאוד, והקהל שלה מצומצם מלכתחילה, אבל אני ממש מקווה שתהיה עונה נוספת. הסדרה הזו עלתה על כל הציפיות שלי והייתי שמחה לראות עוד מהעולם הזה.
  המדבבים המעולים, ההשקעה ביצירת העולם העשיר, הדמויות והעלילה – בא לי עוד.

  הייתי גם בתערוכה של הסדרה בלונדון, והיה פשוט מרתק לראות מקרוב את הבובות וללמוד קצת יותר על תהליך היצירה והפיתוח שלה. ממש חוויה מיוחדת. ממליצה למי שנהנה מהסדרה לחפש את הסרט על היצירה שלה, שנקרא The Crystal Calls. הוא זמין לצפייה בנטפליקס ועשוי מעולה לדעתי.

  • תגובה שמכילה ספוילר מאת שלמקו GRAS
   • לא בטוחה

    Galoofy

    כלומר, לא נראה לי מאוד ברור מה פרק הזמן שעובר בין סוף הסדרה לתחילת הסרט.

    הסדרה מסתיימת כשהגלפלינגים מחליטים סוף סוף להתאחד ולהילחם בכוחות משותפים בסקקסיס. זו יכולה להיות גם נקודת פתיחה ללא מעט התפתחות עלילתית, לא בהכרח נקודת סיום. כלומר… כמה סרטים וסדרות התמקדו נטו במלחמה בין כוחות הטוב לכוחות הרוע? השאלה רק מה עושים עם זה.

    ולגביי השמדת הגלפלינגים? עד כמה שאנחנו יודעים, אולי הסדרה מתרחשת כמה דורות טובים לפני הסרט. אין הכרח שזה יקרה לגיבורי הסדרה. זה מזכיר לי שהיו לא מעט שאמרו שהסדרה תהיה נורא מדכאת כי בהכרח נראה את השמדת הגלפלינגים. זה לא קרה בעונה הזו. לא רואה סיבה להניח שזה יקרה בעונה הבאה, אם תהיה.

 3. תגובה שמכילה ספוילר להקריסטל האפל - הסרט והסדרה מאת Tom
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)