ג'וג'וטסו קאיזן
Jujutsu Kaisen 0

תלמידי תיכון בעלי כוחות מיוחדים שהלכו למעצב שיער שצריך לשלוח לכלא, שולטים על שדים והולכים מכות אחד כנגד השני.

אורך: 1:52
תאריך הפצה בארה"ב: 18/03/2022
תאריך הפצה בישראל: 19/05/2022

תגובה אחת פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סרט כיפי!

  idoma98

  תענוג לקבל עוד סרט אנימה בקולנוע בארץ! הסרט הזה היה המהות של הסדרה בשעה וחצי. הגעתי לסרט כמעריץ של הסדרה ולא התאכזבתי. יוטה הוא פרוטגוניסט מעניין בהשוואה ליוג'י, שחווה עבר כואב עוד לפני תחילת הסדרה, והיה מעניין לחקור את הדמות שלו ואיך היא משתלבת בעולם הזה. זו גם הזדמנות לראות איך הקאסט מעונה 1 התנהגו לפניה, והסרט סיפק הסברים לכמה שאלות מאוד מעניינות מהאנימה.

  שמחתי שהם הכניסו פילרים ואקסטרות לצופי האנימה, זה היה מבורך ומלהיב לחוות מחדש דמויות אהובות בסצנות אקשן גרנדיוזיות (אם כי יכלו להכניס אפילו יותר וחבל שלא, קצת התקמצנו עם סצנות ספציפיות שממש רציתי לחוות). בהמשך לזה, האקשן היה ממש פנומנלי, עם כוריאוגרפיה מדהימה ואנימציה חלקה ודינאמית. קרבות מגע הרשימו אותי במיוחד, עם תנועות זריזות ואנרגטיות שאפילו מתעלות על האיכות של הסדרה. ניכר שהצוות במאפה לא חסך במאמצים.

  עם זאת, הרגשתי שהסרט התחיל קצת איטי, ולקח זמן עד שהוא הרים קצב. בגלל התוכן של חומר המקור זה נמרח עד נקודת האמצע בערך, והרגיש כמו חיקוי חיוור של החצי הראשון של הסדרה (אני יודע שזה נכתב לפני. מה אני אעשה שהכותב השתפר ובו זמנית העתיק מעצמו?).
  אני גם חייב לציין שציפיתי ליותר עומק עבור הנבל שלא קיבלתי. הוא נשאר דמות שטחית ומוקצנת שמשמשת בעיקר כקטליסט עבור סצנות האקשן באקט השלישי. הסרט מעדיף להתעמק במערכות היחסים בין הדמויות רוב הסרט (החלטה טובה) אבל מזניח את הנבל והקבוצה שלו (החלטה פחות טובה). אני מרגיש שהיה אפשר למצוא איך לערב יותר את הנבלים במהלך הסרט, ככה שהם לא ירגישו כמו מחשבת אגב.

  בסופו של דבר, הסרט הוא בילוי מהנה ומספק בקולנוע. גם ברגעים המתים שלו יש הומור חביב, ועוזר שהדמויות מוכרות למעריצי הסדרה. יוטה פרוטגוניסט מוצלח, גם אם מעט אנמי. חבל לי שלא ראינו יותר מהתהליך שעבר, אבל עדיין יצאתי מרוצה מהסרט.
  אגב, לא חושב שמי שלא קרא את המנגה יבין הרבה מהאפטר קרדיטס, אבל ממליץ להישאר בכל זאת – רלוונטי לעונה הבאה של הסדרה.

  1
  רם קיץ ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)