וינסנט רוצה לים
Vincent will meer

צעיר הסובל מתסמונת טורט, אנורקטית ובחור הסובל מהפרעת ניקיון אובססיבית מנסים לקיים את הבטחתו של אחד מהם לאמו המתה – לבקר בחוף הים באיטליה.

תאריך הפצה בישראל: 25/11/2010

תגובה אחת פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מבדר, אבל שטחי.

  נעמה

  מדובר בפרסומת בת שעה וחצי לאאודי שמוסווית בסרט שעושה קולות של עצמאי. בסרט יש המון שוטים של האאודי מזויות מחמיאות, נוסע בכבישיה המוריקים של אירופה. מה שיפה זה שגם אחרי שהם נוסעים בדרכי עפר הרכב עדיין נקי ומבריק…אני ממש מדמיינת את הנציג של אאודי ושב בסט ומחייך לעצמו בזחיחות. הם גם לא שכחו להתמקד באחת הסצנות במערכת ה-GPS המשוכללת של הרכב.

  מה שכן, הסרט מלוטש, מבדר, המשחק מעולה, מכיל כמה רגעים ממש מצחיקים. אבל בתור צופת סרטים ותיקה לא יכולתי שלא להרגיש שלוחצים לי בצורה מאוד מחושבת על כל הנקודות. במיוחד בדמות של הבחור שסובל מכפייתיות. הוא מהווה אתנחתא קומית בסרט ומרבית הסצנות המצחיקות הן בהשתתפותו, אבל הכל נורא צפוי.

  בעיניי לסרט יש המון פוטנציאל לא ממומש, והרגשתי שהוא מאוד חסר נשמה לעתים, במיוחד השליש האחרון שלו, הוא היה יכול להיות הרבה יותר מעניין בידיים של במאי אחר, ואולי לא במימון חברת רכב גדולה.

  הסרט מומלץ בעיקר לאנשים שלא מרבים לצפות במה שנקרא "סרטי איכות אירופאים", אבל רוצים להרגיע את המצפון התרבותי שלהם. מעולה לדייטים, אגב.

 

כתיבת תגובה

(חובה)