הכה את האוסקר 2023

עין הדג אומרים לא למלחמת אחים, אבל כן לאלימות נגד אוסקרים.

בתחילת השבוע הבא ייערך טקס האוסקר ה-95. כמדי שנה, כדי להפוך את כל העסק הזה ליותר מעניין, אנחנו מציגים פה את "הכה את האוסקר", שבו אתם מוזמנים לנסות ולנחש מי יזכה באוסקר ולקבל נקודות על כל הימור שבו צדקתם. מכיוון שלא כל ההימורים שווים, הם לא מניבים את אותו מספר נקודות: בעוד שקל לחזות את הזכיות הצפויות, קשה להצביע מראש על ההפתעות – אז אם אתם מהמרים שקי הוי קוואן יזכה, זה יתן לכם את המספר הקטן ביותר של נקודות, ואם לעומת זאת אתם חושבים שג'אד הירש יזכה, וזה אכן קורה – תתוגמלו בהתאם.

בטופס יש 12 קטגוריות: סרט, בימוי, משחק (על כל 4 הקטגוריות), תסריט (על כל ה-2), אפקטים, סרט מצויר, צילום, ובקטגוריית השיר הכי טוב אתם מתבקשים רק לבחור האם לדעתכם "נאטו נאטו" יזכה, או לא. שאלת שובר שוויון היא כמה אנשים יהמרו נגד הלהיט מ-"RRR".

למי שלא בטוח למי להצביע ומה כדאי – חכו רגע ופרק הסכת מיוחד של "עין הדג מציגים" ידבר בהרחבה על המצב ב-8 הקטגוריות הראשיות.

אפשר לשלוח טפסים ממש עד לפתיחת הטקס – הלילה שבין ה-12 ו-13 במרץ, 2 בלילה (הטקס עצמו מתחיל ב-3). אתם יכולים לשלוח כמה טפסים שאתם רוצים, אבל מה שייחשב כניחוש העדכני שלכם הוא הטופס האחרון ששלחתם. הזוכים יוכלו לבקש ביקורת לסרט כלשהו לבחירתם.