הכה את האוסקר 2015

נחשו מי יזכה באוסקר, ותוכלו לזכות בפסלון נדיר ומדבר של בירדמן

אוקיי אנשים, זמן אוסקר! טקס האוסקר ייערך בלילה שבין ה-22 וה-23 בפברואר, בסביבות 3 בלילה לפי שעוננו. ואני לא יודע מי יזכה. זה מרענן: השנה נדמה שהאוסקרים קשים לניחוש יותר מבכל שנה אחרת שאני זוכר. ודווקא השנה, כדאי לכם לנחש נכון.

אנחנו חוזרים ל"הכה את האוסקר", התחרות השנתית של עין הדג, שבה אתם צריכים להוכיח שהאקדמיה נורא צפויה ושאתם ידעתם מראש מי יזכה. והפעם, המנחש המצטיין יקבל פרס יוצא דופן (שאולי כבר ראיתם מופיע באתר ונעלם מחדש לפני כמה שבועות): את בירדמן.

figure

זה פסלון של בירדמן, הדמות של מייקל קיטון מהסרט "בירדמן" שאולי יזכה באוסקר לסרט הטוב ביותר (ואולי לא. כמו שאמרתי, אני באמת לא יודע). הוא חלק ממהדורה מוגבלת וממוספרת, והוא גם מדבר. אי אפשר להשיג אותו בחנויות. זה פריט לאספנים במלוא מובן המילה, ובקרב אנשים שעוסקים בממורביליה של סרטים הוא שווה לא מעט.

כדי לקבל אותו (וגם בונוס: כבוד, ייקר, תהילת נצח, כל זה) כל מה שאתם צריכים לעשות זה לנחש מי יזכה באוסקר ב-11 קטגוריות. אתם לא חייבים לנחש נכון בכל הקטגוריות: אתם צריכים רק לנחש טוב יותר מכל יתר המשתתפים בתחרות. כרגיל, לא כל הניחושים שווים: לנחש שהמועמד הצפוי ביותר הוא באמת זה שיזכה – זו לא חכמה גדולה. אבל אם אתם לוקחים סיכון ומהמרים על הפתעה – והיא אכן מתרחשת – מגיע לכם על זה קרדיט. בקיצור: המספר המופיע בסוגריים ליד שמו של כל מועמד הוא מספר הנקודות שתקבלו אם תבחרו בו – והוא אכן יזכה.

בהצלחה לכולם!

האותיות הקטנות: הטופס יישאר פתוח עד תחילת הטקס – כאמור, 23 בפברואר, 3 בלילה. מותר לשלוח טפסים שוב ושוב, אבל כל ניחוש שלכם מוחק את הקודם; רק הניחוש האחרון ששלחתם ייחשב לניחוש הרשמי שלכם לצרכי התחרות. ניחוש אחד בלבד לאדם, אנשים; הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לפסול כל טופס מכל סיבה שהיא, אז שחקו יפה.