הכה את האוסקר 2017

נחשו מי יזכה באוסקר, ואם הניחושים שלכם לא שגרתיים (כלומר, לא "לה לה לנד") - תרוויחו יותר

סיבות טובות לראות את טקס האוסקר: כי השחקן/ית החביבים עליכם כנראה יהיו שם, ויש סיכוי טוב שהם יעשו משהו חמוד; כי כולם ידברו על הנאום של מריל סטריפ אחר כך; כי לין-מנואל מירנדה יופיע; אמה סטון. לא ברשימת הסיבות לראות את טקס האוסקר: כדי לדעת מי ניצח. כי כמו בכל שנה, ברוב הקטגוריות זה די ברור מי יזכה, וזה לא כל כך מעניין. אלא אם כן יש איזו תחרות בעניין, או משהו. ואם יש לכם תמריצים להמר באופן נועז.

ולכן, אנחנו מגישים כרגיל את "הכה את האוסקר", התחרות שהופכת את טקס האוסקר למעניין יותר. לנחש את מה שכל המומחים אומרים שיקרה, את זה כל אחד יכול: אבל ב"הכה את האוסקר" לא כל הניחושים שווים. ליד שמו של כל מועמד מופיע מספר הנקודות שהוא יעניק לכם – אם יזכה. אתם יכולים להמר בכל קטגוריה על הזוכה הצפוי ביותר, אבל זה ייתן לכם רק את המספר המינימלי האפשרי של נקודות. אם תלכו על ניחושים נועזים יותר – שיתבררו כנכונים – תקבלו יותר נקודות.

בנוסף, השנה יש הצעת ספיישל מיוחדת: 8 נקודות בונוס יוענקו למי שלא הימר על "לה לה לנד" באף קטגוריה. (את הנקודות האלה תקבלו בלי קשר לשאלה האם הוא יזכה או לא יזכה בפרסים כלשהם – רק על האומץ שבניחוש).

(זה לא שני לא אוהב את "לה לה לנד". אני מאוד אוהב אותו. אבל אני בעד עניין בתחרות).

מי שיצברו את מספר הנקודות הגבוה ביותר יקבלו חבילת פרסים יוקרתית שכוללת 1. כבוד; 2. ייקר; 3. ייראה; 4. סחתיין; 5. כניסה זוגית חופשית לאחת מהקרנות "עין הדג" הקרובות (ויש לנו כמה טרום-בכורות לא רעות בכלל בעתיד הקרוב).

אפשר לשלוח טפסים ממש עד לפתיחת הטקס – הלילה שבין 26 ו-27 בפברואר, 3 בלילה. אתם יכולים לשלוח כמה טפסים שאתם רוצים, אבל מה שנחשב כניחוש העדכני שלכם הוא רק הטופס האחרון ששלחתם.