הזדמנות נוספת לראות: לשבור את הקרח, כח משיכה

הקרנות עין הדג הקרובות: הגירסה האנגלית של "לשבור את הקרח" ב-9.1, "כח משיכה" ב-18.1

עכשיו, אחרי סיכום השנה על ידי הגולשים, אפשר להצהיר באופן אובייקטיבי לחלוטין שההקרנות הקרובות של עין הדג בחולון ובהרצליה הן של שניים מהסרטים הטובים של השנה שחלפה. ספציפית, מקום 14 (אבל באמת שהיה יכול להיות גבוה יותר), ומקום ראשון. אם עוד לא ראיתם את הסרטים האלה, עוד יש לכם הזדמנות לראות אותם כמו שצריך, על מסך גדול ועם הרבה אנשים טובים מהאתר. אז ככה:


לשבור את הקרח – גירסה אנגלית: חמישי, 9.1, 21:00 בסינמטק חולון

הלהיט הענק באמת של דיסני אמנם מוקרן בארץ תחת כל עץ רענן – אבל רק בעברית. אם לא הצלחתם למצוא הקרנה שלו בגירסה האנגלית המקורית – אז הנה, עכשיו מצאתם. הסרט יוקרן ביום חמישי בגירסה האנגלית המקורית שלו (תלת מימד), כולל הסרטון המקדים "Get a Horse", וכולל הרצאה קצרה שלי (היי, אני דורון) על תולדות נסיכות דיסני ובשביל מה זה טוב.

אפשר לרכוש כרטיסים כאן (37 ש"ח + 4 ש"ח למשקפי תלת-מימד, אם אתם לא מביאים מהבית), אבל עדיף להזמין טלפונית ב-03-5021552, להגיד שהגעתם מעין הדג ולקבל כרטיסים ב-28 (+4) ש"ח.


כח משיכה + על המדע שמאחורי הסרט: שבת, 18.1, 20:30 בסינמטק הרצליה

הסקר עוד לא נסגר אמנם, אבל בואו נגיד שאם לא יקרה משהו מפתיע במיוחד – "כח משיכה" הוא סרט השנה של עין הדג לשנת 2013. בחירה נבונה.

ואם עוד לא ראיתם את סרט השנה, תוכלו לראות אותו (בתלת-מימד, כמובן) ומיד אחריו לשמוע את כל הניטפוקים וההסברים על המדע שבו, כולל הדגמות מסרטים אחרים. הסרט+הרצאה+פופקורן בונוס עולים 30 ש"ח בלבד, והאולם די מלא כבר עכשיו, אז הכינו כרטיסים מראש. כרטיסים כאן.


ועוד אירוע אחד לבחירתכם: שלישי, 21.1 בסינמטק חולון: "קינג קונג" – המקורי. לפני פיטר ג'קסון, לפני פסיפיק רים, אפילו לפני גודזילה – סרט מפלצת-הענק המקורי מ-1933. כולל הרצאה על ההיסטוריה והרקע שלו.