מר רובוט
Mr. Robot

אליוט, האקר ניו יורקי צעיר מגויס על ידי אנרכיסט מסתורי המכנה עצמו "מר רובוט" לארגון מחתרתי.

תאריך הפצה בארה"ב: 24/06/2016

11 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אחד הדברים הנחמדים בסדרה הוא ביצי הפסחא

  כל כתובת אינטרנט או IP שמופיעה היא כתובת אמיתית עם אתר או שרת. בדרך כלל אפשר לחפור בשרת ולגלות עוד הפתעות או ללכת ישר לרדיט ולקרוא על זה.

  כמה כתובות לדוגמה מתוך כמות ענקית:
  http://www.e-corp-usa.com/
  https://e-coin.com/
  http://www.conficturaindustries.com/
  http://i239.bxjyb2jvda.net/

  • החזון של קונפיקטורה כל-כך מדויק!

   אדם קלין אורון

   Confictura Industries is the company of the future. Our mission is to innovate at the speed of evolution, providing world-class service by creating and delivering the best products utilizing the newest technology, remaining true to the core values on which we were founded while revolutionizing the eco-system with unprecedented synergy, leadership, growth, and empowerment. Customer-first. Product-focused. Paradigm-changing. Confictura Industries brings you tomorrow, today. Our mission can be best summed up in the quote that has defined our vision since Day One:
   “Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.”

   • האמת שזה לא כל כך שונה מכמה חברות קיימות במציאות.

    טווידלדי
    • פחחח, הרבה יותר מדי ספציפי

     אדם קלין אורון

     הצלחתי להבין שהם עוסקים בשינוע בצורה כלשהי. קל מדי.

     • נסה את זה.

      שלמקו GRAS
     • אבל זה לא ממש נכון.

      טווידלדי

      כן, יש להם גם חברת תעופה כנראה. אבל זה לא *ה*עסק שלהם, רק המקום ממנו התחילו.

 2. חיבבתי מאד את העונה הראשונה

  dv

  הייצוג היחסית ריאליסטי של האקינג, בשילוב עם הדמות המעניינת והלא-שגרתית של אליוט היה מספיק בשביל לגרום לי להתעניין. גם בעונות המאוחרות המשחק תמיד מצויין (חוץ מכריסטיאן סלייטר, אי אפשר לראות אותו בלי לצחוק), ועבודת הסאונד והפסקול מעולה.
  עם זאת, נראה לי שמישהו החליט לתת לסאם אסמייל קצת יותר מידי חופש והוא פשוט התחרפן. אפשר לדמיין במהלך העונות המאוחרות יותר איך הוא יושב מול המחשב שלו ואומר: "כן! אני כזה גאון!" בכל פעם שהוא מכניס עוד איזה טוויסט שראינו כבר במיליון ואחד סרטים אחרים, או עוד rant על תרבות הצריכה האמריקאית, או עוד ירידה ילדותית על דונלד טראמפ.

  פרק הוואן-שוט המפורסם הוא כנראה מה ששבר אותי. לאף אחד על הסרט לא היה את המודעות העצמית לשאול אותו על מה שהוא עושה? אף אחד לא חשב להגיד "היי, אם המטרה היא לשמור על ריאליזם, אולי לא כדאי להכניס את הקטע שבו המצלמה עוברת דרך דלת, או את הרגע שהוא היא הופכת למצלמת חדשות (עם לוגו של הCNN והכל) למשך דקה ואז ממשיכה הלאה בעיסוקיה, או את הרגע שבו היא יכולה להסתכל דרך קירות"
  אם אתה עושה את המאמץ של לצלם פרק שלם בזמן אמת ובשוט אחד, המטרה היא לא להיות ריאליסטי? למה שתצא מדרכך להכניס לשוט אלמנטים שאפשר להשיג רק באמצעות עריכה?
  אני אפילו לא מדבר על כמה שהתפירה הדיגיטלית הייתה רשלנית. כבר קיבלתי את זה שההיכרות שלי עם המדיום גורמת לכך שהדברים האלה לעולם לא יעבדו עליי, וגם בבירדמן שמאד אהבתי שמתי לב לכל אחד מהקאטים עוד בצפייה הראשונה. אבל היו פה כמה החלטות שגויות בביצוע, וכנראה שלאף אחד לא היה את האומץ להגיד לו משהו.

  חבל, היה כאן הרבה פוטנציאל.

  • אבל הוא לא מנסה להיות ריאליסטי

   ההוא

   הוא מנסה כביכול להיות בזמן אמת. והשימוש בקאט אחד (כביכול) אמור לתמוך בזה. וזה עובד מצוין.

 3. לא מצליחה להבין למה הסדרה הזו היא להיט

  מישי

  משהו בה קצת עשוי מידי לטעמי, הכל כל כך קודר וכל כך נוצץ וכל כך קורה וכל כך דרמטי. ובגדול, הכל כבר ראיתי קודם, זה לא באמת הרגיש כאילו שיש שם טוויסט אחד מקורי. על העונה האחרונה ויתרתי, ראיתי את הפרק הראשון ובאמצע הגעתי למסקנה שלא נעים לי לצפות בזה.

  2
  dv, lazarobbie ?
 4. תגובה שמכילה ספוילר מאת אורן
  • אני צופה

   כבר פרק 4 ועדיין לא החלטתי מה דעתי. כרגע פחות קורה וגם פחות טכנולוגי.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)