הנשף (מחזמר)
The Prom

כוכבי ברודווי שנמצאים בסוף הקריירה שלהם הולכים לעזור לנערה לסבית שנאסר עליה להביא את בת זוגתה לנשף הסיום של התיכון.

תאריך הפצה בארה"ב: 11/12/2020
תאריך הפצה בישראל: 11/12/2020

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. הטריילר הזה עשה לי רק טוב !לב!

  (ל"ת)

 2. שרדתי עשרים דקות

  אני כנראה אשלים את זה אחרי שזה ישיג איזה מועמדות כזאת או אחרת באוסקרים, אבל אלוהים, איזה סרט מתנשא.

  • לא ראיתי את הגרסא המוסרטת

   כן ראיתי את ההצגה בברודוויי, ולא עפתי. ושם היה המון הומור עצמי של אנשי ברודוויי על עצמם, ועדיין.

   • כן, יש כאילו הומור עצמי על ברודווי

    אבל ההצגה של אינדיאנה כפי שהיא מוצגת, בסרט שמתקיים (לכאורה) בהווה, בעוד שאינדיאנה… לא כזאתי (בהווה), מציקה ומתנשאת. כאילו, יחס סביר ללהט"בים לא הומצא בניו יורק, כן?

    עכשיו, המקרה עצמו באמת קרה – אבל במיסיסיפי, ולפני עשור. הייתי גם כנראה קונה את המחזמר כרגע אם הוא היה טורח למקם את עצמו לפני עשור, אבל הבחירה להפוך אותו גם לעדכני וגם להניח שפשוט "נו, זה אחת מהמדינות האלה שמצביעים בהם לטראמפ, בטח יש שם אנשים כאלה בכמויות כאלה שמתנהגים בצורה הזאת"היא מסוג ההתנשאויות המציקות האלה (כמו מהסוג שהציקו לי ב"פוקסטרוט", עם הבדלים מסוימים).

    אפשר, כמובן, לנתק את התחושה הזאת וליהנות בכלליות מהמסר והמאבק, אבל נראה לי שיצאו סרטי להט"ב יותר משמעותיים, עמוקים, ומעניינים מהסרט הזה, שבנוסף להכל נמשך שעתיים ורבע?? נחנקתי.

    כאמור, בוודאות מאוד גדולה אני אשלים אותו מתישהו, אבל עד אז אני אשב בצד.

    1
    יחמור פרסי ?
    • לצערי

     דברים כאלו עדיין קורים, ויש הרבה יותר הבדל בקטע הזה בין עיר קטנה ושמרנית לעיר גדולה ורחבת אופקים לבין עכשיו לעומת לפני עשור. (מקרה לדוגמא ממדינת ניו יורק, 2017, מאזור באפאלו, קרוב למפלי הניאגרה: https://www.thedailybeast.com/school-banned-gay-prom-dates-lawsuit. השנה אין נשפי סיום). יתר על כן, יש מקומות שעד העשור האחרון הפיקו נשפים מופרדים גזעית – הנה כתבה על עיר בג'ורג'יה שהתחילה להפיק נשף מעורב ב2014: https://observer.com/2019/05/prom-integration-dance-segregation-still-happens .

     כל זאת לומר: זה יותר רלוונטי ממה שנדמה לך. אבל ההתנשאות אכן מיותרת.

     1
     יהונתן צוריה ?
     • מעניין (חיפשתי לפני זה ולא מצאתי את המקרה ששמת, אלא רק מיסיסיפי)

      אבל כמו שאני מניח שלו הסרט היה בבפאלו, לא היו שם שורות כמו "זה אינה אמריקה, זו ניו יורק"- אני מניח שהעצבים היא באמת רמת ההכללה וההתנשאות. כאילו, אוקיי, מקרים כאלה קורים – אבל ראבק, זה לא "אינדיאנה". (כלומר, רחוקת משפחת שלי היא לסבית מחוץ לארון שאימצה ילדים והיא מנהלת תיכון באינדיאנה).

      תכלס אני מרגיש קצת מגוחך כי אני קצת מרגיש כמו קזחסטן נגד בוראט או משהו, אבל בעוד שלפחות ב"בוראט" הבדיחה היא הבורות של האמריקאים בנוגע לקזחטסן, גם ברמת ה"אתם באמת חושבים שככה קזחסטן?", כאן זה נעשה בפנים רציניות לחלוטין.

      בקיצור, זה סתם נגע בעצב ואפשרי שלאחרים זה יעבור יותר בקלות.

      3
      Morin, lazarobbie, זוהר אורבך ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)