טריילרים ראשונים: "פיקאצ'ו הבלש" ו"צעצוע של סיפור 4"

פיקאצ'ו הוא בלש, חבורת 'צעצוע של סיפור' חוזרת ואיכשהו הכל נראה ממש טוב.

שני טריילרים הגיחו היום. שני טריילרים לסרטים שביטלתי בראש מהרגע שהכריזו עליהם כסרטים לא נחוצים, מסחטות כסף שרק נועדו לסחוט את הארנק של הורים לילדים. ואז, אחרי שראיתי אותם, התחרטתי.

במקרה של "צעצוע של סיפור 4", אני עדיין שומר על סקפטיות – הטריילר למטה הוא רק טיזר קצרצר, כך שאפשרי שהסרט עדיין יהיה משהו שדומה ברוחו ל"נגמרו לנו הרעיונות אבל הכריחו אותנו ליצור המשך". אבל הוא מצליח, בדקה וחצי לעשות בדיוק מה שטיזר אמור לעשות: לסקרן. מי היצור הזה. מה הסיפור שלו? לא אמרתם שהסרט הרביעי יהיה על בו ביפ? סוקרנתי, ואני מחכה לתשובות.

לעומת זאת, "פיקאצ'ו הבלש" נראה פשוט ממש טוב. לילדים, בטח, אבל מסקרן, מעניין ומצחיק. ולמרות שאפשר לחשוב שהצחוקים זה החלק העיקרי בו, אני למען האמת הכי התרשמתי מכך שהסרט הצליח לגרום לעולם של פוקימון להיראות כמו עולם אמיתי ולא מכוער, וזאת משימה מאתגרת במיוחד.  פיקאצ'ו עדיין חמוד, ברור, אבל הוא נראה קצת יותר כמו משהו שהייתי יכול להיתקל בו במציאות. אני עדיין לא יודע איך הסרט ינסה לעשות סדר מהבלגן ה"כלכלת העולם הזה בנוייה על קרבות כלבים", אבל נראה שהושקעה מידה של חשיבה בסרט הזה שהיא הרבה יותר מ"בוא נתקע את פיקאצ'ו בסרט ויאללה סיימנו". אה, וזה גם מצחיק.