בואו לראות: הפשיטה 2

23.10. סינמטק חולון. הזדמנות חד פעמית לצפות על מסך גדול במה שהוכתר כאחד מסרטי האקשן הגדולים של כל הזמנים

הנה כמה דברים שאנשים אחרים בעולם אומרים על "הפשיטה 2", מסודרים לנוחותכם בתוך פוסטר.

raidquotes

"הפשיטה" הראשון – סרט אקשן שהתרחש כולו בתוך בניין אחד באינדונזיה – היה אחד מסרטי האקשן/אמנויות לחימה המהוללים ביותר של האלף הנוכחי, אם לא אי פעם. על "הפשיטה 2", שהעלילה שלו יוצאת מהבניין ומתפשטת על פני העיר כולה, הדעה המקובלת אומרת: עוד יותר. אבל הסרט זה לא מוקרן מסחרית בארץ, וגם לא יוקרן. למה? אולי משום שהוא אינדונזי. ו"הקהל" בארץ הרי לא ירצה לראות סרטים שאינם באנגלית.

אבל לנו לא אכפת. כי אנחנו מקרינים את "הפשיטה 2". ולא בקטן. בעותק DCP איכותי, על מסך גדול ועם אחלה סאונד. סינמטק חולון, 23 באוקטובר, 21:00. ויותר מתמיד, אנחנו רוצים למלא את האולם הזה, כדי להראות שאנחנו יודעים לקרוא, אין לנו בעיה עם כתוביות, ויש בארץ ביקוש לא רק למוצרים הוליוודיים לעוסים ולסרטים על זקנים צרפתיים שעושים ברביקיו. לא חייבים לראות את "הפשיטה" הראשון כדי להבין את הסרט – אבל כדאי, כי הוא מעולה בפני עצמו.

וגם אני (היי, אני דורון) אהיה שם, להרצאה קצרה לפני הסרט.

אפשר להזמין כרטיסים באתר המדיטק. מחיר הכרטיס – 38 ש"ח. ניתן להזמין גם בטלפון: 03-5021552.

איפה זה? סינמטק חולון, מתחם המדיטק, גולדה מאיר 6, חולון. 14 דקות נסיעה ממרכז תל אביב כשאין פקקים, 25 דקות מכפר סבא.

יש הגבלת גיל? לא, אבל קחו בחשבון: מדובר בסרט אלים מאוד. אל תגיעו אם אתם רגישים.

איך מגיעים ואיך חוזרים? למגיעים ברכב: למדיטק יש שפע של חניה חינם. למתניידים בתחבורה ציבורית – הרבה קוים עוברים ליד המקום, בינהם: קו 89 של דן, מחולון לת"א, עובר דרך התחנה המרכזית החדשה, וחוצה את העיר עד למסוף עתידים בצפון ת"א (מסלול הקו). לחוזרים באישון ליל – קו-לילה 489 של אגד עובר בתחנה הסמוכה בשעה 1:12 בערך.

איפה זה בפייסבוק? ממש כאן.


כמו כן: עדיין יש כרטיסים לדאבל פיצ'ר המיוחד: "שומרי הגלקסיה" + סרט בונוס סודי. בסינמטק הרצליה, ביום חמישי, 16.10 החל משעה 20:00. אפשר לקנות כרטיסים כאן.