וויל סמית' מרגל, נטלי פורטמן כוכבת ורבל וילסון תקועה בסרט

שלושה טריילרים שונים ומוצלחים לשלושה סרטים שונים לחלוטין.

Isn't It Romantic

אני בסדר עם רבל וילסון. לא מת עליה, אבל גם אין לי שום דבר נגד האוסטרלית. אין כמעט לוילסון בדיחות שלא מרגישות כמו בדיחות בסימן קריאה וזה קצת מציק אבל זה לאו דווקא תמיד רע. בקיצור, למרות שאין לי בעיה כשהיא מופיעה על המסך, אני לא מצפה ממנה להרבה.
ולכן,  הייתי מאוד מופתע כשהטריילר לסרט החדש שלה נראה טוב. כאילו, ממש טוב. כאילו, מתחרה טוב לקומדיה הכי מצחיקה של 2019.

אולי זה בגלל שעבר זמן מאז שהייתה פארודיה באמת טובה. "דדפול" אמנם צחק על סרטי גיבורי על, אבל יותר מהכיוון של הערות מטא מאשר בפארודיה מלאה. לסרט החדש הזה, לעומת זאת, יש סיכוי להיות הפארודיה הלייב-אקשן הטובה ביותר מאז.. אה.. *בודק בויקיפדיה* מאז "דינמיט שחור"? וואו, עבר הרבה זמן מאז שהייתה פארודיה טובה. בבקשה תהיה סרט טוב, סרט.

מרגלים לא רגילים

כשהם פרסמו את הטריילר הבא, אתר אחד אמר "לא משנה מה אתם חושבים, אין לך מושג מה הטוויסט של "מרגלים לא רגילים"". והם צודקים. מה שמוביל אותי להצהרה הבאה: אם אכפת לכם מספויילרים למשהו שכנראה קורה בשליש הראשון של הסרט אבל לכו תדעו, כדאי לכם להימנע מהטריילר הבא. אם לא: היכונו לדקה של ויל סמית' מצוייר עושה שטויות ואז סטייה חדה לכיוון ה"מה?".

ובכן, אין לי מושג אם הסרט יהיה טוב, אבל הוא בהחלט עורר את הסקרנות שלי.

Vox Lux

רגע אחרי ש"כוכב נולד" הגיע לאקרנים ותיאר את חייה של כוכבת פופ, נטלי פורטמן מגיעה ואומרת "היי, אפשר לנסות גם?".

"ווקס לוקס", סרטה החדש, מציג אותה ככוכבת פופ אמריקאית שנמצאת באמצע…. משהו? הטריילר, למזלנו לא ממש מצליח להסביר על מה העלילה חוץ מכך שמדובר בסרט אמנותי, מעניין שיכול להגיד משהו על עולם הפופ של ימינו ועם כל מיני תלבושות מגניבות על נטלי פורטמן.