לין מנואל מירנדה, גל גדות, דניאל קרייג וריאן ריינולדס נכנסו לפוסט טריילרים

זה לא זמן למות, אבל זה דווקא כן זמן לטריילרים.

וונדר וומן 1984

אומרים שנוסטלגיה בתרבות הפופולרית עובדת במעגלים של 30 שנה, מה שאומר שבעשור הקרוב אנחנו צפויים להחליף את גל הסרטים שמתגעגע לאייטיז באחד שעורג לניינטיז (משחק המובייל הגדול הבא יהיה גרסה חדשה של טמגוצ'י, תזכרו מה שאני אומר). לפני שזה יקרה, אנחנו מקבלים עוד קצת אייטיז. מי יכל לראות את זה מגיע מסרט בשם "וונדר וומן 1984".

גל גדות חוזרת לתפקיד אשת החיל דיאנה פרינס, כשהיא עוברת ממלחמת העולם הראשונה הקודרת אל ימי המיקס-טייפס הצבעוניים. הנבלים המסתוריים הפעם הם מקסוול לורד (פדרו פסקל) ו"צ'יטה" (קריסטן וויג). כריס פיין חוזר לגלם את סטיב טרבור, שנראה כאילו לא הזדקן ביום בחלוף העשורים (הוא היה משתלב יופי בסרטי "אקס-מן" החדשים). פאטי ג'נקינס, שחוזרת לביים, אמרה שהחזרה שלו היא לא סתם גימיק ושהוא היה חיוני לסיפור. נראה שהפעם היוצרות מתהפכות, שדיאנה היא זאת שמלמדת את סטיב על העולם החדש והמופלא שאליו הגיע.

נראה שהיקום הקולנועי של DC, סוף סוף עלה על הגל. ותראו מה זה, הם אפילו גילו מה זה צבעים! זה בהחלט טריילר מוצלח, שמעורר סקרנות בלי לחשוף יותר מדי מהעלילה.

 

לא זמן למות

גם כן בונד הזה. רץ, קופץ, נוהג, יורה, מרביץ. אבל למות? לאאאאא, לזה אין לו זמן.

קרייג, דניאל קרייג חוזר לנעליו של 007 בפעם האחרונה, הפעם כנראה באמת. אותי זה בהחלט משמח. "ספקטר" היה אכזבה עצומה והיה נשאר קצת טעם רע לו הוא היה סרטו האחרון של קרייג בתפקיד. וגם מאז שהתחילו ימי הקרייג (לפני 14 שנה!) נראה שהסרטים האלו נעים בין "ממש מוצלח" ל"מה זה היה?", אז לפי הדפוס  צפויה לנו פרידה איכותית.

אל פרצופים מוכרים מהסרטים הקודמים (היו חייבים להחזיר את כריסטוף וולץ?) מצטרפים ראמי מאלק בתור הנבל התורן, וחיזוק נשי של לשאנה לינץ' ("קפטן מארוול") ואנה דה ארמס. הראשונה עוררה סערה קטנה ברשת כשעלו שמועות שהיא עשויה להיות – רחמנא ליצלן – ה-007 החדשה והאחרונה מככבת לצד קרייג בימים אלו ב"רצח כתוב היטב". גם מאחורי הקלעים יש נציגות נשית – פיבי וולר-ברידג', היוצרת של "פליבאג", שהתבקשה באופן אישי על ידי קרייג לעבור על התסריט ולעזור להכניס קצת קלילות ולהתאים אותו לעידן "מי טו" (האישה היחידה שעבדה על תסריטים של סרטי בונד הייתה ג'ואנה הארדווד בשני הסרטים הראשונים בשנות השישים). את הסרט יביים קארי פקונגה, שאחראי לעונה הראשונה של "בלש אמיתי". עם צוות כזה של אנשים מוכשרים, אני מקווה לתוצר שייתן לקרייג לפרוש בכבוד.

לשחרר את גיא

זה די מדהים שהמותג של משחקי Grand Theft Auto קיים כבר למעלה מעשרים שנה ומעולם לא עובד למסך הגדול באופן רשמי. עד שזה יקרה, זה כנראה הדבר הכי קרוב שנקבל.

סוקרנתי מאוד הסרט הזה עוד כשהופיע לפני כמה שנים ב"רשימה השחורה" של תסריטים פופולריים שטרם הופקו (מקווה להרחיב על זה בקרוב) אבל לצערי הטריילר די צינן את ההתלהבות שלי. הנחתי שהמשחק המדובר בסרט יהיה בסגנון עולם פתוח סטייל GTA, אבל נראה שהלכו על הגרסה מרובת-המשתתפים של המשחק (עם נגיעות של "פורטנייט", נראה לי), שפחות התחברתי אליה. אני מבין שמשחקים מהסוג הזה מאוד פופולריים אצל קהילת הגיימינג שהסרט פונה אליה, אבל זה נראה כאוטי באופן שמתקרב בצורה מסוכנת לרמת מייקל ביי .אני גם חייב להודות שריאן ריינולדס קצת מתחיל להמאס עלי. אל תטעו, אני בהחלט חושב שהוא שחקן קומי מוכשר מאוד, אבל נראה שמאז "דדפול" הוא עושה פריטי מאץ' את אותו התפקיד עם שינויים קלים. הסרט גם משדר וייבים של "סרט לגו", וכמו הסרט ההוא, אני מקווה שגם לאחד הזה יהיה משהו להגיד מעבר לרצף של בדיחות מבוססות משחקי-וידאו. אם כל הסרט יהיה בדיחות בסגנון "יש לך אקדח בכיס?", אני מקווה שבאמת יהיה לי אחד כדי לגאול את עצמי מהצפייה בו.

ניו יורק על הגובה

"המילטון" הפך את לין-מנואל מירנדה לשם עולמי, אבל עוד לפני כן הוא כתב מחזמר בשם "In the Heights". ועכשיו הוא הופך לסרט.

הסרט עוקב אחר קורותיהם של תושבי שכונת וושינגטון הייטס, וההתמודדות שלהם עם קשיים של גזענות ומעמדות. על הבימוי אחראי ג'ון מ. צ'ו, שעשה בעיקר סרטי המשך נשכחים ("סטפ-אפ 2+3", "ג'י. איי. ג'ו: סוגרים חשבון" ו"האשליה 2") עד שפרץ בשנה שעברה עם "עשיר בהפתעה". בניגוד ל"המילטון", אין לי היכרות עם ההצגה המקורית אז אני לא יודע למה לצפות, אבל בהחלט יש פה את הקצב של למ"מ וקאסט מוכשר שכולל את קורי הוקינס, סטפני ביאטריז ואנתוני ראמוס (ששיחק לצד מירנדה ב"המילטון").

 

ועוד כמה לסיום: "אישה צעירה מבטיחה" הוא סרט נקמה לעידן ה"מי טו", טריילר חדש ל"מולאן" מציג כמה שינויים מהגרסה של דיסני ו"מכסחי השדים: החיים שאחרי" ימשיך באופן ישיר את הסרטים המקוריים.